sobota, 6 lipca 2013

Kapsułki Ariel Power - RECENZJA

Pranie zrobione, czas na wnioski.

Informacje od producenta:

Nowe Kapsułki Ariel Power zawierają najbardziej skoncentrowaną moc piorącą Ariel. Dzięki opatentowanej, wielokomorowej konstrukcji i specjalnej formule, łączącej moc i wydajność w jednej kapsułce, Ariel Power stanowi nowe, doskonałe i łatwe podejście do prania odzieży całej rodziny. Nowy produkt Ariel zapewnia wydajność za sprawą swojej unikalnej trójkomorowej struktury, dzięki której udało się stworzyć silnie działającą kombinację składników, o intensywności działania, której wcześniej nie można było uzyskać w płynie lub kapsułkach do prania.
Ta przełomowa kombinacja technologii pozwala na doskonałe usuwanie  plam, utrzymuje zarówno biel i żywość kolorów odzieży, jednocześnie dbając o tkaniny i zapewniając nieskazitelne rezultaty, za każdym razem. Więcej na stronie producenta TUTAJ

pojemność: 15 / 32 / 38 kapsułek
cena: 15 kaps. 25zł / 32 kaps. 47zł / 38 kaps. 55zł

Moja opinia:

Powiem szczerze, że po przejrzeniu materiałów od producenta, wiele sobie obiecywałam po produkcie. Przejdźmy więc do konkretów. Do testów wykorzystałam trzy rodzaje kapsułek, które otrzymałam w ramach współpracy ze Streetcom:
Ariel Mountain Spring - do prania tkanin białych i w jasnych kolorach 
Ariel Color & Style - do prania tkanin kolorowych
Ariel Touch of Lenor Fresh - dla dodatkowej świeżości

PLUSY

 • bardzo praktyczne, wygodne, estetyczne, plastikowe opakowanie  
 • kapsułka uległa całkowitemu rozpuszczeniu już przy temperaturze 30 stopni; składa się z trzech oddzielnych komór wypełnionych składnikami o konsystencji gęstego żelu
 • łatwość w użyciu - szczególnie polecam dla osób zapracowanych i wygodnych
 • zapach - długotrwały ( prałam 6 dni temu a ubrania pachną jak po wyjęciu z pralki), intensywny ale nie duszący
 • kapsułki nie spowodowały u mojej rodziny żadnych zmian skórnych
 • moc prania - w 40 stopniach doprały się skarpetki, w których mój synek biegał w piaskownicy, w temperaturze 60 stopni kapsułki poradziły sobie ze świeżą plamą z jagód (zdjęcia poniżej)
   

MINUSY
 • kapsułki nie sprały starych, zeschłych plam (temperatura prania 60 stopni)
   
 • cena
Reasumując:
Kapsułki Ariel Power to bardzo wygodny i praktyczny sposób na pranie. Doskonale się spisywały podczas prania ale tylko do czasu, aż musiały się zmierzyć ze starymi plamami. Niestety nie podołały zadaniu i dlatego nie przyznaję Arielowi maksymalnej ilości punktów.

PUNKTACJA:  5/6

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...