środa, 9 kwietnia 2014

Spray do nosa Pneumovit Baby - GorVita

Dzisiaj o produkcie, którego nie powinno zabraknąć w apteczce naszego małego dziecka. Spray do nosa z roztworu  uzdrowiskowej naturalnej wody mineralnej z mikroelementami przyda się nie tylko podczas męczącego kataru, ale również do nawilżenia śluzówki ( wysuszonej np. przebywaniem w suchych i klimatyzowanych pomieszczeniach).

Informacje od producenta:
Rekomendowany przez UZDROWISKO RABKA
Skutecznie i delikatnie oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa u niemowląt i dzieci. Łagodzi objawy kataru. Dozownik specjalnie przystosowany dla małych dzieci. Bezpieczny dla alergikówPreparat ze względu na unikalne, naturalne składniki oraz zastosowanie innowacyjnej końcówki rozpylacza przystosowanej dla niemowląt i małych dzieci jest szczególnie polecany:
- w niedrożności nosa i ujścia zatok przynosowych spowodowanych stanami kataralnymi pochodzenia infekcyjnego i alergicznego,
- oczyszczaniu błon śluzowych przed podaniem leków drogą wziewną,
- uzupełnieniu leczenia górnych dróg oddechowych,
- oczyszczaniu śluzówki z alergenów ( pyłki, kurz),
- nawilżaniu nadmiernie wysuszonej śluzówki nosa spowodowane przebywaniem w pomieszczeniach suchych i klimatyzowanych,codziennej higienie nosa.

pojemność: 35 ml
cena: 13,00 zł

Skład:
Moja opinia:
Opakowanie: Preparat umieszczony w bardzo poręcznym opakowaniu zaopatrzonym w dozownik i końcówkę donosową z zatyczką. Z reguły spotykałam się ze sprayami w opakowaniach 30 ml, a tutaj mamy 35 ml. Jedno opakowanie preparatu starcza nam na 350 dawek, a więc całkiem sporo.
Aplikacja i działanie: Aplikacja nie stanowiła żadnego problemu, umieszczamy końcówkę donosową w nosku i rozpylamy preparat. Następnie oczyszczamy nosek lub czekamy, aż katarek sam wypłynie. PneumoVit Baby również bardzo ładnie nawilżył śluzówkę nosa.

Test w ramach współpracy z firmą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...