czwartek, 31 lipca 2014

La Ponica - Mon Amour - krem odżywczy

Chciałabym wam przedstawić odżywczy, regenerujący i nawilżający krem Mon Amour La Ponica.

Informacje od producenta:
Krem skutecznie nawilżający, odżywiający i wygładzający każdy rodzaj skóry. Krem bardzo głęboko i silnie nawilża, nawilżenie to utrzymuje się do 24 godzin od aplikacji. Eliminuje suchość i szorstkość, mocno wygładza skórę i opóźnia powstawanie zmarszczek. Dostarcza skórze naturalnych lipidów, witamin i soli mineralnych dla skutecznej odbudowy naskórka i wzmocnienia go przywracając mu jego funkcję obronną dla skóry. Skóra staje się gładka, jędrna, bardzo dobrze nawilżona i odżywiona.

pojemność: 50 ml
cena: 49,90 zł

Skład:

Moja ocena:
  • Opakowanie kremu stanowi plastikowy, wygodny i solidny słoiczek. Po odkręceniu wieczka ujrzymy plastikową nakładkę zabezpieczającą produkt. Kosmetyk otrzymujemy w zafoliowanym kartoniku, na którym zamieszczono wszystkie podstawowe informacje oraz hologram potwierdzający oryginalność produktu (hologram również jest bezpośrednio na słoiczku). Dodatkowo dołączono ulotkę informującą o właściwościach kremu.

  • Konsystencja dość tłusta za sprawą oleju ze słodkich migdałów oraz kokosu. Producent rekomenduje stosowanie kremu zarówno na dzień, jak i na noc. Jednak przy mojej tłustej cerze kosmetyk nie wchłaniał się do matu, więc używałam go na noc. Myślę, że przy cerze suchej powinien ładnie się wchłonąć. Bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy.
  • Krem jest wydajny. Już niewielka ilość wystarcza do pokrycia całej twarzy.
  • Zapach bardzo delikatny, trudny do jednoznacznego zidentyfikowania.
  • Bardzo dobrze nawilża i efekt ten faktycznie utrzymuje się przez dłuższy czas. 
  • Nie spowodował u mnie uczulenia, podrażnienia, wysypu zaskórników czy krostek


Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego La Perla Store
oraz polubienia fanpage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...