środa, 22 października 2014

Chodaki Husky - COQUI.

Dzisiaj przedstawiam moje domowe kapcie, czyli chodaki Husky - ocieplane firmy Coqui.


Informacje od producenta:
Chodaki Husky zostały dodatkowo ocieplone - futrem wewnątrz buta - dzięki czemu chronią stopę przed chłodem i sprawdzą się jako ciepłe kapcie lub buty do pracy. Poza dodatkowym ociepleniem są tak samo lekkie i wygodne jak poprzednie modele chodaków Coqui. 
cena: 66,99 zł


źródło: coqui-eshop.pl
Moja opinia:  • Chodaki wykonane są z bardzo lekkiej, a zarazem odpornej na zniszczenie gumy. Po ponad miesiącu użytkowania wyglądają jak nowe. Nie zauważyłam na nich żadnych załamań, czy zadrapań. 
  • Buty mają również odporną na ślizganie podeszwę, która nie pozostawia rys na podłodze. 
  • Wybrałam model chodaków, który jest wyścielony futerkiem. Materiał jest bardzo dobry jakościowo, mięciutki i miły w dotyku. Bardzo dobrze chroni nasze stopy przed zimnem, model idealny na jesień i nadchodzącą zimę. Wyściółki nie można wyciągnąć, więc piorę chodaki w całości. 
  • Co ważne, ze względu na to, że buty są bardzo lekkie stopa się w ogóle nie męczy. Producent zapewnia "Wypukłości do masażu, umieszczone we wkładce, pobudzają krążenie krwi i redukują zmęczenie mięśni o 62% w porównaniu ze staniem na boso. Podeszwa amortyzuje wstrząsy i przynosi ulgę kolanom, biodrom i lędźwiowej części pleców.  Z tych powodów buty Coqui są bardzo popularne i polecane zwłaszcza w zawodach, które wymagają długotrwałego stania lub chodzenia (praca w kuchni, służba medyczna, zakłady fryzjerskie, praca za ladą itp.)". Coś w tym musi być, ponieważ chodzę w nich po domu, a mam wrażenie jakbym chodziła na bosaka. 
  • Dużym plusem jest to, że chodaki nie posiadają  zapachu typowego dla innych produktów gumowych. Nie musimy ich wietrzyć przed użyciem.

Strona producenta obuwia bardzo ułatwia nam wybór odpowiedniego rozmiaru. Dla wygody klienta umieszczono bardzo czytelną tabelkę (poniżej). Mierzymy stopę i wybieramy interesujący nas rozmiar. Nie ma dużej filozofii. Może taka uwaga, że jeśli będziemy brać produkt z wyściółką, to powinniśmy wziąć o rozmiar większy. Wszystko, co i jak, przeczytacie w Przewodniku ZakupówBezpłatna dostawa od 99 zł.Zapraszam do zapoznania się z innymi produktami COQUI
oraz odwiedzenia Fanpage'u 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...