poniedziałek, 3 listopada 2014

Zagłówek podróżny dla dziecka Biedronka od TideBuy.

Zagłówek podróżny Biedronka ze sklepu TideBuy świetnie się sprawdzi podczas jazdy samochodem, lotu samolotem, czy podróży w przyczepie rowerowej.


Poduszka w kształcie U leciała do mnie 2 tygodnie z Chin. Zapakowana była w worek foliowy, nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Na stronie sklepu była informacja,  że poduszka może mieć "zapach" i  w takiej sytuacji trzeba ją wywietrzyć. Faktycznie po otwarciu paczki poczułam "zapach", który po kilku godzinach na balkonie zniknął.


Poduszka wykonana jest ze spandexu. Materiał jest  cieniutki, delikatny, mięciutki i mocno rozciągliwy. W dotyku jest bardzo przyjemny.

Zagłówek jest bardzo przydatny podczas podróży, zapewnia dziecku komfort i ochronę. Poduszka utrzymuje główkę dziecka w prawidłowej pozycji zapobiegając przechylaniu się jej na boki. Odciąża mięśnie szyi podczas długiej podróży i zapewnia wygodny sen w foteliku samochodowym. 


Poduszeczka -zagłówek  kosztowała $14,09 , a możecie je zobaczyć TUTAJ. Wygląda identycznie, jak na zdjęciach w sklepie. Do wyboru mamy zagłówki w kształcie  - biedronki, świnki, żyrafki i misia. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...