niedziela, 18 stycznia 2015

Arganowy zawrót głowy z Laboratorium Kosmetycznym Joanna (cz.2)

Dzisiaj przedstawiam kolejne kosmetyki z linii Argan Oil marki Joanna - maseczkę, jedwabisty eliksir i odżywkę dwufazową. Przypominam, że kosmetyki testowała moja mama, która ma włosy suche oraz zniszczone od ciągłego farbowania.


Maseczka z olejkiem arganowym

Efekt: Regeneracja przesuszonych włosów i zniszczonych końcówek, likwidacja problemu puszenia się.
pojemność: 150 ml
cena: 6,99 zł

Maseczka znajduje się w wygodnej, miękkiej tubie z zamknięciem na klik. Opakowanie wygodne, mama nie miała problemu z wydobyciem maseczki. Szata graficzna nawiązująca stylem do szamponu, odżywki i serum z linii Argan Oil. Na opakowaniu umieszczono wszelkie niezbędne informacje, jak data trwałości, sposób użycia itp.
Konsystencja gęsta, bardzo przyjemnie aplikuje się na włosy. Co ważne nie spływa z nich. Zapach bardzo ładny - słodki migdał.
Maseczka sprawia, że nie mamy żadnego problemu z rozczesywaniem włosów. Nie puszą się, wyglądają ładnie i nie zostały obciążone.

Eliksir jedwabisty z olejkiem arganowym

Efekt: Regeneracja i odżywienie włosów, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek. Włosy są błyszczące i miłe w dotyku.
pojemność: 30 ml
cena: 14,99 zł

Jedwabisty eliksir mieści się w szklanej buteleczce z pompką, która co ważne się nie zacina. Jedwab jest bardzo wydajny i jedno pompnięcie spokojnie starczyło na pokrycie całych włosów (mama ma krótką fryzurkę).
Mama stosowała ten kosmetyk na wilgotne włosy, które bardzo dobrze się po nim rozczesywały. Po wyschnięciu zauważyłyśmy ładne błyszczenie i brak puszenia.

Odżywka dwufazowa z olejkiem arganowym

Efekt: Odżywienie i nawilżenie. Włosy są miękkie i wygładzone.
pojemność: 100 ml
cena: 7,79 zł

Odżywka znajduje się w plastikowej buteleczce z atomizerem, który nie zacina się i rozpyla kosmetyk w formie delikatnej mgiełki.
Odżywka jest dwufazowa, więc przed użyciem trzeba nią wstrząsnąć, aby uzyskać jednolitą konsystencję.
Kosmetyk mama stosowała na wilgotne włosy. Jeśli zaaplikujemy zbyt dużą ilość odżywki, to włosy będę najzwyczajniej w świecie nieświeże. Z odżywką dwufazową jakoś mama się nie polubiła, o wiele lepszy efekt uzyskała przy pomocy maseczki lub jedwabistego eliksiru.

Zapraszam na FanPage Laboratorium Kosmetycznego Joanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...