piątek, 23 stycznia 2015

W aromatycznej pianie... Tesori d'Oriente

Kochani dzisiaj post z serii "Chwila relaksu". Lubię czas od czasu zrobić sobie długą, aromatyczną, gorącą kąpiel. Ostatnimi czasy towarzyszy mi w niej płyn do kąpieli Tesori d'Oriente Royal Oud.


Informacje od producenta:
Płyn do kąpieli Tesori d'Oriente Royal Oud  to kosmetyk dla kobiet, który zawiera nutę zapachową drzewa Oud. Zapach ten jest niepowtarzalny i uważany na Dalekim Wschodzie za królewski, łącząc w sobie ostrość i delikatność. Kremowy płyn do kąpieli został dodatkowo wzbogacony olejem sezamowym znanym z właściwości nawilżających i antyutleniających. Kosmetyk sprzedawany w eleganckiej i gustownej butelce, będącej niewątpliwie ozdobą wszystkich łazienek
pojemność: 500 ml
cena: 19,50 zł
skład:Moja opinia:
  • Płyn do kąpieli znajduje się w dużej, metalowej, zakręcanej butelce. Niestety nie widać tego na zdjęciach, ale na butelce jest wytłaczany, śliczny wzorek. Dzięki niemu butelka doskonale trzyma się w mokrej ręce. Na opakowaniu umieszczono wszelkie niezbędne informacje oraz nalepkę w języku polskim. Opakowanie bardzo eleganckie, będzie ładną ozdobą łazienki lub idealnym prezentem (np. walentynkowym).
  • Kosmetyk ma ładny zapach, który staje się bardzo intensywny w połączeniu z ciepłą wodą. W całej łazience unosi się śliczny aromat. Zapach  dosyć trudny do opisania, trzeba go poczuć. Producent tak go opisuje Zapach ten jest niepowtarzalny i uważany na Dalekim Wschodzie za królewski, łącząc w sobie ostrość i delikatność. 
  • Konsystencja kremowa i dość gęsta. Bardzo dobrze rozprowadza się pod strumieniem wody dając puszystą i trwałą pianę. Ja stosowałam 3 nakrętki na wannę, płyn nie barwi wody. 
  • Płyn Tesori d'Oriente spełnia swoje zadanie, czyli bardzo dobrze relaksuje nas w kąpieli. Po takim seansie czułam się odprężona po ciężkim dniu. Kosmetyk, co ważne nie wysusza skóry (jest tu obecny olej sezamowy), ani jej nie podrażnia. Skóra pozostaje miękka, aksamitna i otulona ładnym zapachem. 

Płyn miałam okazję używać dzięki uprzejmości sklepu internetowego eFiori, który sprzedaje włoskie kosmetyki oraz chemię. Muszę przyznać, że sam proces dokonywania zakupów stoi na najwyższym poziomie. Jest prosty i przejrzysty. W razie jakiś wątpliwości możemy kontaktować się ze sklepem przez 24h/7 dni w tygodniu.  Przesyłka została odpowiednio zabezpieczona i dostarczona w ekspresowym tempie. Polecam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...