poniedziałek, 16 lutego 2015

Zakupy w Spa&Fit.

Kochani dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć sklep internetowy Spa&Fit, w którym znajdziemy duży wybór kosmetyków takich marek, jak Orientana, Clochee, Nacomi, Lillamai, czy Tołpa. 


Wygląd strony jest ładny, estetyczny i co ważne przejrzysty. Dla mnie istotne jest również to, że strona bardzo szybko się ładuje.
Kosmetyki podzielone są na kategorie. Mamy także możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która ułatwia robienie zakupów.
Proces dokonywania zakupów nie jest skomplikowany, a rejestracja przebiega bardzo sprawnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy kontaktować się ze sklepem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co do samego kontaktu, to jest bardzo dobry. Spa&Fit szybko i bardzo uprzejmie odpowiada na każde zapytanie. Z oferty sklepu wybrałam odżywczy żel pod prysznic czarna róża Tołpa, normalizujący szampon do włosów tłustych Tołpa oraz czarne mydło Nacomi. 

Dostawa jest bardzo szybka (sklep nie ociąga się z kompletowaniem przesyłki). Praktycznie na 2 dzień roboczy kosmetyki były już u mnie. Paczka była bardzo starannie zapakowana, każdy kosmetyk dodatkowo był zabezpieczony folią bąbelkową. Nic się nie uszkodziło, zgniotło, czy wylało.

Spa&Fit każdego tygodnia kusi nas nowymi promocjami i rabatami oraz sukcesywnie rozszerza asortyment. Możemy również założyć kartę stałego klienta, czy zakupić karty prezentowe.

Po więcej informacji zapraszam na stronę Spa&Fit lub na FanPage.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...