wtorek, 17 marca 2015

Bajki dla dzieci - Wydawnictwo Bajdaraj.

Kochani dzisiaj kolejny post dedykowany najmłodszym. Zapraszam serdecznie do poznania ślicznych książeczek Wydawnictwa Bajdaraj - O syrence Lence oraz O zielonych ludkach.


Obie książeczki wydane są bardzo starannie i ciekawie. Są kolorowe za sprawą mnóstwa wesołych i zabawnych  ilustracji.

O syrence Lence oraz O zielonych ludkach to krótkie rymowane opowiastki dla dzieci. Napisane są przystępnym językiem i myślę, że młodsze dzieci będą zainteresowane nie tylko obrazkami , ale również treścią. Starsze mogą ćwiczyć samodzielnie czytanie. Czcionka jest czytelna, zdania są krótkie, a w tekście mamy około 200 wyrazów, czyli idealnie do pierwszych prób składania słów.

W obu bajeczkach spotykamy znanych nam już bohaterów: Martynkę, Krzysia, czy Piotrusia. O syrence Lence to miła historyjka o kłopocie syrenki Lenki, a w O zielonych ludkach poznajemy przesympatyczne ufoludki. Nie muszę chyba pisać, że książeczki dobrze się kończą. Jak wszystkie pozycje wydawnictwa Bajdaraj, uczą dzieci pozytywnych zachowań w różnych życiowych sytuacjach.

Tytuł: O syrence Lence
Wydawnictwo: Bajdaraj Maria Wejner
Autor: Rafał Wejner
Objętość: 16 stron
Okładka: miękka
Format: A5
Cena: od 2,21 zł
Tytuł: O zielonych ludkach
Wydawnictwo: Bajdaraj Maria Wejner
Autor: Rafał Wejner
Objętość: 16 stron
Okładka: miękka
Format: A5
Cena: od 2,21 złPrzypominam, że na stronie wydawnictwa możemy pobrać i pomalować śliczne kolorowanki z bohaterami książeczek edukacyjnych.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...