piątek, 13 marca 2015

Optrex ActiMist spray 2w1 - RECENZJA

Jak wiecie, jakiś czas temu w ramach kampanii Streetcom otrzymałam sprey Optrex ActiMist 2w1 do oczu zmęczonych i odczuwających dyskomfort. Dzisiaj przedstawiam wam moje zdanie na temat tego produktu.


Informacje od producenta:
Problem suchych i podrażnionych oczu dotyka wielu z nas. Jedną z głównych przyczyn jest współczesny tryb życia: praca przy komputerze, klimatyzacja, sztuczne światło czy noszenie soczewek kontaktowych. Optrex Actimist Spray 2w1  to idealne rozwiązanie. Jego działanie zostało potwierdzone klinicznie. Wystarczy zaaplikować go na zamknięte powieki, aby natychmiastowo nawilżyć suche oczy.
pojemność: 10 ml
cena: od 33 zł
skład:
1 ml roztworu zawiera: 10 mg lecytyna sojowa, 8 mg chlorek sodu, 8 mg etanol, 5 mg fonoksyetanol, 5 mg pro-witamina B5(Dexpanthenol), 0,25 mg palmitynian witaminy A, 0,02 mg witamina E, woda oczyszczonaMoja opinia:
  • Opakowanie. Optrex sprey znajduje się w szklanej  buteleczce z atomizerem, który się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość produktu w postaci delikatnej mgiełki. Do sprayu dołączona jest ulotka informacyjna oraz kartonik, na którym znajdziemy wszelkie niezbędne informacje. Opakowanie bardzo solidne i nie ma obawy, że uszkodzi się czy otworzy w torebce.
  • Aplikacja na zamknięte powieki. Taki sposób aplikacji jest bardzo przyjemny, prosty i co ważne wygodny. Spray spryskuje duży obszar wokół oczu, ale nie ma co się przejmować, ponieważ nie rozmazuje makijażu. Szybko się wchłania, bez pozostawiania lepiącej warstwy.
  • Zapach jest ładny, nie utrzymuje się długo. 
  • Działanie. Bezpośrednio po aplikacji czułam przyjemny efekt chłodzenia oraz wyraźną ulgę. Oczy przestały mnie piec. Producent zaznacza również, że spray "pielęgnuje skórę wokół oczu". Nie wiem, bo nie mam problemów ze skórą w okolicy oczu. 
  • Długi termin przydatności po otwarciu. Może być użyty do 6 miesięcy po otwarciu. W opakowaniu mamy 100 dawek. Nie musimy przechowywać go w lodówce. 
  • Może być używany przez wiele osób, a to za sprawą higienicznej aplikacji. 
  • Dla kogo? Produkt ten sprawdzi się u osób, które się niewysypiają, pracują długo przed komputerem, czy prowadzą samochód podczas długich podróży.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...