piątek, 27 marca 2015

Pachnące kulki - Pachnąca Szafa

Kochani dzisiaj przedstawiam bardzo efektowny i kolorowy odświeżacz powietrza z żelowymi kulkami od Pachnącej Szafy


Odświeżacz powietrza z żelowymi kulkami to coś więcej niż tylko odświeżacz powietrza! To idealne połączenie zapachu, formy i koloru. Dzięki swojej ponadczasowej formie i pięknym kompozycjom zapachowym odświeżacz sprawdzi się nie tylko w łazience, ale również w salonie, kuchni czy w przedpokoju. Projektanci Pachnącej Szafy zadbali o to, aby odświeżacz powietrza z żelowymi kulkami był nie tylko wydajny i ładnie pachniał, ale również, aby ładnie wyglądał. 
pojemność: 200 g
cena: 8,99 złUkrywać nie będę , że dużą wagę przywiązuję również do opakowania. Dany produkt ma nie tylko ładnie pachnieć, ale także wyglądać, szczególnie kiedy umieszczony jest w widocznym miejscu. No i tutaj się nie zawiodłam. Opakowanie jest bardzo estetyczne, dość fikuśne, oryginalne, a wraz z turkusowymi, żelowymi kuleczkami prezentuje się ślicznie

Sposób użycia jest prosty. Należy odkręć nakrętkę i usunąć wkładkę zabezpieczającą. Zakręcamy opakowanie. Żelowe kulki znajdujące się wewnątrz opakowania dyskretnie uwalniają ukryty w nich zapach, wypełniając dom przyjemnym aromatem. W celu uwolnienia dodatkowej porcji zapachu należy potrząsnąć opakowaniem.

Zapach jest energetyczny i orzeźwiający. Inny od wszechobecnych cytrusów i woni kwiatowych. Nie zrozumcie mnie źle, lubię nuty kwiatowe czy cytrusowe, ale poszukuję też niebanalnych połączeń.  Ja umieściłam odświeżacz w  toalecie ( 2x2m) i za każdym razem , jak do niej wchodzę, to czuję delikatne otulenie aromatem. Nie wiem, czy w większym pomieszczeniu zapach by nie zginął. Wydajność odświeżacza wynosi około trzech tygodni.

W kolekcji odświeżaczy z żelowymi kuleczkami znajdziemy cztery kompozycje zapachowe: Bambus & Liczi, Orchidea & Magnolia, Porzeczka & Marakuja oraz Limonka & Hibiskus. I spójrzcie na poniższe zdjęcie, jak ślicznie się prezentują.


Zapraszam do zapoznania się z innymi produktami Pachnąca Szafa
oraz odwiedzenia Fanpage'u 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...