niedziela, 1 marca 2015

Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach - Thorsten Havener

Chyba każdy z nas chciałby umieć czytać w myślach. Cudownie byłoby wiedzieć, co tak naprawdę inni o nas sądzą ;) Okazuje się, że aby zgłębić tą umiejętność wcale nie musimy mieć paranormalnych umiejętności, ani używać magicznych sztuczek. W książce Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach autor przedstawił wiele technik, dzięki którym jesteśmy w stanie "odgadnąć" myśli innej osoby. 


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Autor: Thorsten Havener
Objętość: 212 stron
Okładka: miękka
Format: 145x205 mm
Cena: 29,20 zł

Thorsten Havener jest artystą, trenerem i wielką medialną osobistością oraz mistrzem sztuki czytania w myślach. Swoje zdolności prezentuje w widowiskach, które zapierają dech w piersi i cieszą się ogromną popularnością. Występuje w wielu programach telewizyjnych, radiowych, a także w pokazach na żywo. 

Książka Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach to swoisty poradnik o czytaniu w myślach bez konieczności posiadania daru jasnowidzenia czy innych nadprzyrodzonych zdolności. Autor dzieli się z nami wieloma technikami i trikami, dzięki którym jesteśmy w stanie rozszyfrować ludzkie myśli. Thorsten zdradza nam, że wystarczy bacznie obserwować swojego rozmówcę, przyglądać się jego gestom, mimice twarzy, postawie ciała, aby bezbłędnie odczytać jego myśli. Nawet na podstawie akcesoriów, jakie dana osoba używa, możemy dowiedzieć się więcej, niż byśmy się spodziewali.

Po książkę sięgnęłam z czystej ciekawości. Nauczyłam się z niej, jak  unikać większości postaw, dzięki którym inni łatwo by mnie rozszyfrowali. Wiem teraz (w większości przypadków), kiedy mój rozmówca kłamie. Książka napisana jest prostym, jasnym językiem i czyta się ją z przyjemnością. Przedstawione sytuacje i techniki są zrozumiałe.
Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach to ciekawa pozycja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom interesującym się technikami czytania w myślach oraz z mowy ciała.

Dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz recenzencki.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...