niedziela, 19 kwietnia 2015

Masza i Niedźwiedź. Pierwsze spotkanie.

Nakładem wydawnictwa Egmont ukazała się cała seria książeczek o dziewczynce i niedźwiedziu. My swoją przygodę rozpoczynamy od bajki Masza i Niedźwiedź. Pierwsze spotkanie


Wydawnictwo: Egmont
Autor: O. Kuzovkov, Ilya Trusov
Objętość: 24 strony
Okładka: twarda
Format: 197x197 mm
Cena: 11,69 zł

Książeczki powstały na podstawie animowanego, rosyjskiego serialu Masza i Niedźwiedź, który opowiada o losach małej dziewczynki Maszy oraz dawnego zasłużonego niedźwiedzia cyrkowego. Wraz z innymi zwierzętami przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód.

Masza to niezłe ziółko! Pewnego dnia wpada do domu poczciwego Niedźwiedzia i przewraca wszystko do góry nogami. Czy tak może wyglądać początek niezwykłej przyjaźni? Przekonaj się o tym, czytając tę porywającą opowieść. Szalone perypetie niesfornej Maszy i cierpliwego Niedźwiedzia rozbawią cię do łez!

Historyjka napisana jest prostym, zrozumiałym dla najmłodszych językiem. Treści nie jest bardzo dużo, więc nawet młodsze dzieci wysłuchają z uwagą bajkę do końca. Dla mnie bardzo ważne jest to, że książeczka jest wolna od przemocy. Opowiadanie jest ciekawe, wesołe i ciepłe, czyli idealne dla kilkulatka.

Bajka jest w twardej oprawie. Wydana jest bardzo ładnie. Żywe kolory, duże, kolorowe ilustracje na pewno spodobają się dzieciom. Ciekawe jest, że w książkowej wersji mamy ilustracje "żywcem" wzięte z telewizyjnej bajki.

Myślę, że niesamowite przygody dzielnej Maszy i cierpliwego Niedźwiedzia podbiją serca najmłodszych.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...