poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Odświeżacz powietrza z kolorowymi ozdobami - Pachnąca Szafa.

Kochani u mnie dzisiaj kolorowo i wiosennie, a to za sprawą odświeżacza powietrza z kolorowymi ozdobami.  Przedstawiam dość egzotyczny i niespotykany zapach - gruszka z czekoladą. Zapraszam.


Dekoracyjny odświeżacz powietrza to szklana buteleczka wypełniona esencjonalnym zapachem. Dzięki wesołym, kolorowym nakładkom w kształcie kwiatków i motyli wykonanych z modnego filcu jest on wyjątkową ozdobą każdego wnętrza. 
Sposób użycia i zastosowanie: Zapoznaj się ze środkami ostrożności. Otwórz flakonik. Włóż rattanowe patyczki do środka. Nałóż na nie kolorowe ozdoby z filcu. Zapach utrzymuje się do kilku tygodni w zależności od umiejscowienia flakonika, rozmiaru pomieszczenia, a także cyrkulacji powietrza i użytej kompozycji. 
pojemność: 50 ml
cena: 15,99 złDekoracyjny odświeżacz powietrza znajduje się w szklanym, zakorkowanym flakoniku. Do zestawu dołączono także pięć patyczków rattanowych oraz pięć filcowych ozdób. Całość umieszczono estetycznym kartonowym pudełku, na którym znajdziemy wszelkie niezbędne informacje, jak skład, termin ważności, pojemność itp.

Odświeżacze powietrza w formie dyfuzora są częstymi gośćmi w moim domu, ale jeszcze nie miałam przyjemności używać takiego z kolorowymi ozdobami filcowymi w kształcie kwiatków i motylków. Oryginalność tego przedmiotu polega również na tym, że filcowe nakładki można umocować według własnego pomysłu; na samym szczycie rattanowych patyczków lub na różnych wysokościach tworząc własną, niepowtarzalną kompozycję. 

Jak już wspomniałam na początku posta otrzymałam odświeżacz o zapachu gruszki z czekoladą. Jak dla mnie zapach powinien być mocniejszy (może coś z moimi patyczkami ratanowymi jest nie tak, bo czytałam opinie innych osób, że zapach jest intensywny). Amatorzy subtelnego i delikatnego otulenia aromatem na pewno się nie zawiodą. Poczujemy bardzo przyjemny, słodki zapach. Co delikatniejsze nosy uchwycą nuty czekolady oraz gruszki. U mnie zapach utrzymał się 5 tygodni.

W kolekcji odświeżaczy powietrza z kolorowymi ozdobami  znajdziemy trzy kompozycje zapachowe: Mandarynka z Bazylią , Gruszka z Czekoladą  oraz Jaśmin i Drzewo Sandałowe. Spójrzcie na poniższe zdjęcie, jak ślicznie się prezentują.


Zapraszam do zapoznania się z innymi produktami Pachnąca Szafa
oraz odwiedzenia Fanpage'u 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...