sobota, 16 maja 2015

Zakupy w Myprotein.

Dzisiaj chciałabym wam przedstawić całkiem niedawno odkryty przeze mnie sklep Myprotein,  w którym znajdziemy odżywki sportowe, odzież damską i męską oraz akcesoria sportowe. Proces rejestracji w sklepie jest szybki i uproszczony do minimum. Podajemy swoje nazwisko, adres mailowy, hasło i gotowe. Nie jest wymagana od nas weryfikacja danych. 


Strona jest bardzo przejrzysta. Produkty pogrupowane są kategoriami, więc bez problemu znajdziemy, to co nas szczególnie interesuje. Możemy również skorzystać ze sklepowej wyszukiwarki. 


Sam proces dokonywania zakupu przebiega bardzo sprawnie i stoi na wysokim poziomie. Po wybraniu interesujących nas artykułów przechodzimy do kasy. Tutaj mamy możliwość skorzystania z kodu rabatowego, jeśli takowy posiadamy (warto zajrzeć do zakładki tutaj). Następnie wpisujemy nasz adres , wybieramy sposób dostawy oraz metodę płatności.

W sklepie płacimy w walucie euro. Myprotein oferuje różne możliwości zapłaty, w tym: Visa, Visa Debit, Mastercard, Maestro, Visa Electron, American Express, Paypal orazAdyen.

Koszt dostawy wyniósł 3,95 EUR , a termin realizacji został wyznaczony na 3 - 5 dni roboczych. Zamówienie zostało dostarczone w ciągu czterech dni roboczych przez kuriera DPD, więc nie przekroczono planowanego czasu.

Ze sklepem możemy się kontaktować poprzez facebook lub za pomocą centrum wiadomości znajdującego się na naszym koncie sklepowym. Odpowiedź otrzymamy w przeciągu 24 h.Jeżeli chodzi o paczkę i jej zabezpieczenie, to zostało ono wykonane  bardzo dobrze. Produkty umieszczono w kartonie, a pustą przestrzeń zapełniono foliowymi poduszkami powietrznymi. Nic się nie pogniotło, ani nie uszkodziło podczas transportu. W kolejnym poście przedstawię, co konkretnie zamówiłam i jak oceniam jakość tych produktów. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...