wtorek, 16 czerwca 2015

Nauczanie przez naśladowanie.

Zabawa poprzez naśladowanie zapewnia nie tylko wyśmienitą zabawę, ale uczy również wielu wartościowych rzeczy, które przydadzą się dzieciom w przyszłości. Zestaw firmy WADER Taca z garnkami 11-el., to prawdziwa gratka nie tylko dla małych kucharzy.


W skład zestawu wchodzi taca, garnek, rondelek, patelnia z przykrywkami i sztućce do nakładania posiłków. Idealnie komponuje się z pozostałymi zabawkami z serii Party World. Zestaw jest bardzo kolorowy, interesujący i zachęcający do zabawy. Wykonany jest z wysokiej jakości plastiku i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Nie musimy się martwić, jeśli dziecko włoży, któryś z elementów do buzi. Co ciekawe naczynia można używać w zmywarce i mikrofalówce, możemy również z nich jeść. Mają zaokrąglone końce, więc nawet młodsze dzieci mogą się nimi bawić, bez obawy ukłucia.

Zestaw możemy wykorzystać do zabawy w przygotowywanie posiłków i gotowanie. Prosta - wydawałoby się - zabawa rozwija logiczne myślenie, uczy mechanizmów przyczynowo-skutkowych oraz przewidywania ( "jeśli ugotujemy, to będziemy mieli obiad"). Poprzez zabawę możemy kształtować właściwe nawyki żywieniowe. Maluch ćwiczy również współpracę, ustalanie i przestrzegania zasad (np. "teraz ja gotuję, później ty"). Dziecko musi wykazać się inicjatywa i niejako samo zorganizować sobie zabawę. Przecież nie chodzi nam o włączenie zabawki i bierną obserwację, ale o aktywne uczestniczenie w zabawie.

Reasumując:
Zestaw Wader jest bezpieczny, trwały i zapewnia świetną zabawę wszystkim dzieciom: zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Doskonale pobudza kreatywność i przepędza nudę.

Grupa wiekowa: 1+
Wymiary (długość/wysokość/szerokość): 28/11/28 cm
Cena: 21,70 zł

Zabawki Wader możemy zakupić w sklepie internetowym oraz bardzo wielu sklepach stacjonarnych.

Zapraszam również do odwiedzenia FunPage'u Wader


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...