sobota, 6 czerwca 2015

Pomysł na prezent - BingoSpa.

Dzisiaj przedstawiam fajny pomysł na niedrogi, a bardzo efektowny prezent. Wybrałam ze sklepu BingoSpa Zestaw nr 6 - Migdały i brzoskwinie - pod prysznic , do kąpieli i do dłoni. 


Zestaw składa się z trzech produktów: żelu pod prysznic, mydełka w płynie i eliksiru do kąpieli. Całość zapakowana jest w celofanowy woreczek i udekorowana żółtą kokardą . Zestaw prezentuje się ładnie i idealnie nadaje się na prezent. Kosztuje 24 zł, więc całkiem przystępnie. Żel pod prysznic migdały i biała glinka.
Znajduje się w przeźroczystej, plastikowej buteleczce zamykanej na klik. Opakowanie wygodne i nie przysparza nam kłopotów podczas używania. Konsystencja kosmetyku jest kremowa i średniogęsta, nie spływa z dłoni. Zapach bardzo ładny, migdałowy, ale nie utrzymuje się na skórze po umyciu. Żel ma bardzo dobrze myje, tworzy obwitą pianę, która się bez problemu spłukuje. Nie wysusza, ani nie podrażnia. 


Mydełko w płynie z minerałami z Morza Martwego i Retinolem o brzoskwiniowym zapachu. 
Znajduje się w plastikowej buteleczce z pompką (500 ml). Opakowanie solidne, wykonane z grubego plastiku. Podczas używania pompka się nie zacinała, ani zapychała. Konsystencja mydełka jest dość gęta. Wydajność dobra, jedno pompknięcie wystarcza na dokładne umycie rąk. Zapach brzoskwiniowy z domieszką cytrusa. Kosmetyk nie wysusza skóry, ani nie podrażnia. Mydełko ma bardzo dobrze właściwości myjące. Bez problemu usuwa brud i ładnie się spłukuje. 


Mallorca - krystaliczny eliksir do kąpieli.
Płyn znajduje się w dużej (1000 ml), plastikowej, zakręcanej butelce. Nakrętka metalowa i karbowana, dzięki czemu bez problemu ją odkręcimy mokrymi rękoma. Konsystencja rzadka. Kosmetyk ładnie pachnie i tworzy dużą ilość puszystej piany, która długo się utrzymuje. Eliksir ma przede wszystkim właściwości odprężające i relaksujące po ciężkim dniu pracy. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...