niedziela, 5 lipca 2015

Masza i Niedźwiedź.

Przygody wesołej Maszy i zasłużonego cyrkowego Niedźwiedzia podbiły nasze serca i z ciekawością sięgnęliśmy po kolejne tytuły, które ukazały się nakładem wydawnictwa Egmont

Wydawnictwo: Egmont
Autor: O. Kuzovkov, Ilya Trusov
Objętość: 24 strony
Okładka: twarda
Format: 197 x 197 mm
Cena: 12,99 zł 11,69 zł

W lesie jesienią jest mnóstwo pracy. Zwierzęta przezornie robią zapasy na zimę i nikt nie ma czasu na zabawę z Maszą. Jakby tego było mało Niedźwiedź szykuje się do zimowego snu. Wywiesza nawet tabliczkę z napisem "Nie budzić do wiosny". Komunikat jest bardzo jasny i czytelny dla wszystkich ... oprócz Maszy. Nasz mała bohaterka za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę bohatera.

Książka Nie budzić do wiosny wydana jest bardzo ładnie. Bajka jest w twardej oprawie.  Żywe kolory i duże ilustracje na pewno spodobają się dzieciom.  Ilustracje "żywcem" wzięte z telewizyjnej bajki zajmują 3/4 strony, a resztę stanowi tekst.

Po raz kolejny wyśmienicie bawiliśmy się czytając o przygodach tego sympatycznego duetu. Nie budzić do wiosny to pełna humoru, wesoła, ciepła, a przede wszystkim wolna od przemocy historia.Wydawnictwo: Egmont
Autor: O. Kuzovkov, Ilya Trusov
Objętość: 24 strony
Okładka: zeszytowa
Format: 205 x 295 mm
Cena: 7,99 zł 7,19 zł

Masza i Niedźwiedź. Wielkie pranie to kolejna propozycja dla miłośników tego niezwykłego duetu przyjaciół. Tym razem oprócz ciekawej i zabawnej historyjki dziecko może również pokolorować ulubionych bohaterów lub poszukać ich wśród naklejek.

Niedźwiedź korzystając ze słonecznej pogody zrobić wielkie pranie. W tym czasie Masza wpadła na pomysł, że pobawi się w dom.  Z zabawy wynikło mnóstwo śmiesznych sytuacji, a Niedźwiedź wykazał się iście anielską cierpliwością.Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...