wtorek, 22 września 2015

Cała reszta nie ma znaczenia - Lodovica Comello

Dzisiaj prawdziwa gratka dla wszystkich fanów i fanek Lodo, międzynarodowej gwiazdy Disney Chanell.


Wydawnictwo: Dom Wydawniczy REBIS
Autor: Lodovica Comello
Objętość: 228 stron
Okładka: twarda
Format: 150 x 210 
Cena: 36,90 zł  27,70 zł

Nakładem Domu Wydawniczego REBIS na polskim rynku ukazała się biografia Lodovica Comello Cała reszta nie ma znaczeniaLodo charakteryzuje nieodparta pasja do śpiewu, muzyki i tańca oraz wielkie marzenie: zostać gwiazdą! Pasja ta sprawia, że dziewczyna rozpoczyna naukę w mediolańskiej szkole dla młodych talentów MAS. Marzenie o ogromnej popularności ziszcza się, gdy Lodo zostaje wybrana do obsady serialu "Viotetta" produkowanego przez Disney Chanell.  Co ciekawe młoda aktorka znała tylko jedno słowo po hiszpańsku, a serial był nagrywany w tym właśnie języku. Lodovica z pomocą nauczycielki w miesiąc opanowała podstawy, a po kilku miesiącach mówiła płynnie i rozumiała każde słowo po hiszpańsku. To się nazywa samozaparcie. Gwiazda jest również piosenkarką, wydała dwie solowe płyty w ciągu jednego roku.

W książce napisanej w formie pamiętnika Lodovica dzieli się z nami mnóstwem informacji na swój temat. Wyjawia nam swoje sekrety, przemyślenia i refleksje. Każdy z rozdziałów poświęcony jest innemu zagadnieniu. Zamieszkamy z Lodo w Argentynie, poznamy jej rodzinę, przyjaciół oraz miłość do podróży. Dowiemy wielu ciekawostek z dzieciństwa gwiazdy, m,in. jakimi zabawkami lubiła się bawić, czy jak jej minął pierwszy dzień w szkole.

Musze napisać słów kilka o bardzo estetycznym wydaniu książki (niestety moje zdjęcie nie są najlepsze). Biografię Lodo nie tylko się czyta, ale również z wielką przyjemnością ogląda. W środku ładny i gruby papier oraz duża, wygodna do czytania czcionka. Całość dopełniają liczne fotografie, zarówno te wykonane na potrzeby pamiętnika, jak i z teledysków, sesji czy prywatnego archiwum gwiazdy. Dawno nie spotkałam się z tak dogranym i trafiającym w target czytelnika wydaniem.


Dziękuję wydawnictwu Dom Wydawniczy REBIS za egzemplarz recenzencki.

Kochani nakładem wydawnictwa Rebis ukazała się druga cześć trylogii Morze Drzazg - Pół Świata. Recenzja pierwszej części Pół Króla TU


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...