poniedziałek, 14 września 2015

Golden Spray – Bawełna z kwiatem lotosu

Jak zapewne wiecie uwielbiam produkty Pachnącej Szafy i sporo już ich zaprezentowałam na blogu. Dzisiaj chciałabym przedstawić suchy spraye do pomieszczeń Golden Spray – Bawełna z kwiatem lotosu. Produkt ten i wiele innych pachnących wspaniałości znajdziemy w sklepie Aromatowo.pl


Moja opinia:
Suchy spraye znajduje się w metalowej, eleganckiej buteleczce o pojemności 200 ml (cena 10,49 zł). Atomizer działa bez zarzutu, nie zacina się. Bardzo pomysłowym rozwiązaniem jest nasadka, dzięki której nie psikniemy przypadkowo sprayem. Aby odblokować Golden Spray należy przekręcić nasadkę w prawo lub lewo, blokujemy analogicznie. Przydatne rozwiązanie, kiedy chcemy zabrać spray na wakacje. Na opakowaniu znajdziemy wszelkie niezbędne informacje (termin przydatności, pojemność,  sposób użycia itp.).

Jest to suchy spray, więc zapach nie jest aż tak trwały, jak w przypadku dyfuzera, który przez cały czas uwalnia aromat. Golden Spray możemy stosować w takich pomieszczeniach, jak łazienka, pokój, garderoba, czy pomieszczenia biurowe. Ja z reguły używałam go, kiedy chciałam zamaskować jakiś mniej atrakcyjny zapach, np. po smażeniu. Muszę przyznać, że połączenie bawełny z kwiatem lotosu jest bardzo udane. Przede wszystkim inne od wszechobecnych cytrusów i woni kwiatowych. Zapach jest dość intensywny, ale nie duszący. Bardziej wyczuwam kwiat lotosu niż bawełnę. 

W kolekcji Golden Spray znajdziemy trzy niebanalne kompozycje zapachowe Bawełna z kwiatem lotosu, Biała herbata z akacją, Figa z magnolią.

Kochani jeszcze słów kilka o sklepie Aromatowo.pl
Nasz sklep zajmuje się sprzedażą najlepszych i sprawdzonych produktów wielu znanych i cenionych marek, które oferują liczne kosmetyki i akcesoria, które świetnie pachną i uprzyjemniają nam czas.

Niebawem pojawią się kolejne posty, ponieważ paczka zawierała mnóstwo wspaniałości. Wszystkie są już w fazie końcowych testów. Muszę przyznać, że przesyłka przyszła bardzo profesjonalnie zapakowana. Nic nie miało prawa się uszkodzić. Dostawa była szybka i bezproblemowa, czyli tak jak lubię ;) 


Zapraszam również do odwiedzenia funpage'u firmy Aromatowo.pl
a na hasło "Testolandia" otrzymacie 10% rabat.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...