piątek, 18 września 2015

Miała baba koguta... Najpiękniejsze piosenki dla dzieci.

Dzisiaj prawdziwa gratka dla lubiących  ;) Przedstawiam śpiewnik Wydawnictwa Egmont Miała baba koguta...Najpiękniejsze piosenki dla dzieci .


Wydawnictwo: Egmont
Autor: opracowanie zbiorowe
Objętość: 80 stron
Okładka: miękka na spirali
Czytelnicy: 3 - 7 lat
Format: 200 x 160 mm
Cena: 39,99 zł 35,99 zł

Śpiewnik postał z myślą o najmłodszych, znajdziemy w nim 25 ponadczasowych utworów. Większość piosenek była nam znana ( np. "Miała baba koguta...", Wlazł kotek na płotek", "Budujemy mosty", "Stary niedźwiedź mocno śpi" ). Nowością były "Niezapominajki", "Ptaszek z Łobuzowa", "Był sobie król, był sobie paź" oraz "Równo, równo, jak po stole...".
Publikacja jest bardzo kolorowa i ładnie wydana. Nieduży format oraz oprawa na spirali czyni śpiewnik bardzo wygodnym i praktycznym w użytkowaniu. Obok tekstów piosenek znajdziemy śliczne ilustracje oraz prosty zapis nutowy. Dzieci, które uczą się gry na instrumentach mogą nie tylko śpiewać, ale również grać.

O tym, że warto śpiewać dzieciom, każdy z nas dobrze wie, dlatego warto mieć w domu śpiewnik Miała baba koguta... Najpiękniejsze piosenki dla dzieci. Niby znamy piosenki, ale z reguły ograniczamy się do jednej, góra dwóch zwrotek. Publikacja nie należy do najtańszych, ale weźmy pod uwagę, że będzie nam towarzyszyła przez szereg lat.
Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...