niedziela, 22 listopada 2015

Sherry London

Dzisiaj szybki przegląd sklepu internetowego Sherry London. Odkryłam go całkiem niedawno. Jego siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, a specjalizuje się on w sprzedaży sukienek na każdą okazję.


Znajdziemy tutaj sukienki koktajlowe, sukienki na studniówkę, wielkie wyjście, czy dla druhen. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że sukienki są wykonywane na zamówienie, więc powinny być idealnie dopasowane do naszej figury. Sherry London podkreśla, że używają importowanych tkanin pierwszej jakości, a ich wykonanie jest bardzo dobre. W sklepie kobieta jest uosobieniem godności, elegancji i mody. Łączą godności i elegancję projektując oryginalne sukienki. Poniżej przedstawiam kilka sukienek, które przypadły mi szczególnie do gustu.

Sherry London znajdziemy zróżnicowaną kolekcje w każdej kategorii. Sukienki są zarówno w neutralnych kolorach, jak i w wyrazistych, rzucających się w oczy. Jeśli jesteśmy fanami klasyki kupimy tutaj czarną kreację. Może być bez zbędnych akcentów, albo mieć jakiś motyw z cekinów, czy perełek. 

W sklepie możemy płacić za pomocą karty Visa i Master Cards. Wysyłają do praktycznie każdego kraju na świecie. Jeśli sukienka nie spełnia naszych oczekiwań, bo ma jakieś wady, to w ciągu 7 dni od odebrania przesyłki robimy zdjęcia wady i wysyłamy je do sklepu. Oni na tej podstawie rozpatrują reklamację. 

Jeśli szukamy sukienki na wielkie wyjście, to zapraszam do odwiedzenia strony sklepu www.sherrylondon.co.uk

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...