poniedziałek, 7 grudnia 2015

Najpiękniejsze opowieści pod choinkę - Ewa Stadtmuller

W tym roku moja rodzina poczuła magię świąt za sprawą ślicznej książeczki wydawnictwa Skrzat Najpiękniejsze opowieści pod choinkę.


Wydawnictwo: Skrzat
Autor: Ewa Stadtmuller
Czytelnicy: 3 - 7 lat
Objętość: 48 stron
Okładka: twarda
Format: 165 x 240 mm
Cena: 14,90 zł 11,92 zł

Najpiękniejsze opowieści pod choinkę to zbiór sześciu opowieści, które wprowadzają magiczny, świąteczny nastrój. Na 48 stronach poczytamy o ponadczasowym koniku na biegunach, własnoręcznie wykonanych ozdobach na choinkę, dylematach prezentowych, piesku przybłędzie, czy szlachetnej paczce. Poszczególne historie czyta się w kilka minut z ogromną przyjemnością.

Wszystkie opowieści są ciepłe i dzięki nim przenosimy się w wyczekiwany świąteczny klimat. Książeczkę możemy czytać tuż przed świętami lub w listopadzie. Jedno jest pewne, sprawia ona, że dzieci nie mogą doczekać się Świąt.

Ilustracje Kazimierza Wasilewskiego są przepiękne, magiczne i doskonale pasują do treści. Dodatkowo twarda oprawa i duża czcionka dodają uroku tej pozycji. Naprawdę warto mieć Najpiękniejsze opowieści pod choinkę w swojej świątecznej biblioteczce.
Zapraszam również na stronę FB Wydawnictwo Skrzat, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...