niedziela, 10 stycznia 2016

Pele-Mele

Pele-Mele to pozycja, dzięki której możemy kreatywnie spędzić czas. Trudno określić, czym jest - pamiętnikiem, dziennikiem a może zaproszeniem do inspirującej przygody? Jedno jest pewne, masz wpływ na jego kształt, formę, wygląd. Pele-Mele, w innych regionach Polski złote myśli, wszędzie kultowy zeszyt z wpisami przyjaciół. Puść Pele Mele w klasie, w szkole, na uczelni, w pracy, w klubie fitness, gdziekolwiek chcesz. Teraz wszystko zależy od Ciebie i Twoich przyjaciół. Jedynym ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. Czy to możliwe ? Przekonaj sie sam.
Pele-Mele może być tym, czym tylko chcemy. Może przybrać formę pamiętnika, złotych myśli, czy dziennika. Nawet nazwa książki od nas zależy, bo pozostawiono specjalne miejsce na wpisanie naszego tytułu. 

W Pele-Mele mamy pytania (np. Twoje ulubione powiedzenie; Twoja pasja - co Cię kręci?; Jak wygląda Twój pokój?, Czy jesteś ciasteczkowym potworem? i wiele innych), miejsce na odpowiedzi oraz wyzwania dla naszych znajomych. Swoją drogą, taki uzupełniony dziennik będzie miłą pamiątką. Myślę, że taka propozycja książkowa spodoba się szczególnie młodzieży w wieku 10 -14 lat. Dodatkowym plusem Pele-Mele jest jej niewygórowana cena, bo zakupimy ją już za około 12 zł, a może zapewnić nam mnóstwo rozrywki. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...