czwartek, 25 lutego 2016

Hania i Przyjaciele. Julka Wróbel i przygoda ze świnką.

Dzisiaj przedstawiam książkę Hania i Przyjaciele. Julka Wróbel i przygoda ze świnką, która rozpoczyna nową serię Megan McDonald dla młodszych czytelników. 


Wydawnictwo: Egmont
Autor: Megan McDonald
Bohater: Hania Humorek
Objętość: 64 strony
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 135 x 185 mm
Cena: 19,99 zł 15,99 zł

Książka opowiada o przygodach sympatycznej Julki Wróbel oraz jej przyjaciół. Dziewczynka jest wielką miłośniczką świnek. Ma nadzieję, że na zbliżające się urodziny dostanie w prezencie żywą miniaturową świnkę. Przeszukała nawet cały dom, ale nie znalazła wymarzonego prezentu. Co gorsza jej najlepsza przyjaciółka Hania Humorek zachowała się niezbyt uprzejmie i Julka postanowiła cofnąć jej zaproszenie na przyjęcie. Czy mimo wszystko urodziny będą udane? Przeczytajcie sami.

Hania i Przyjaciele. Julka Wróbel i przygoda ze świnką to opowieść napisana z humorem, którą szybko się czyta.

Książeczka wydana jest bardzo starannie, kartki są dość grube i dobrej jakości. Śliczne, kolorowe ilustracje zajmują sporą część strony i doskonale komponują się z czytanym tekstem. Duża i czytelna czcionka idealnie sprawdzi się dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Polecam.Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki wydawnictwa Egmont.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...