poniedziałek, 21 marca 2016

Klocki Meli - radość konstruowania.

W klocki konstrukcyjne warto inwestować. To zakup na wiele lat. Wraz z wiekiem i rozwojem dziecka zmienia się jedynie forma budowli. My ostatnio mieliśmy przyjemność poznać kreatywne klocki Meli - nowość w ofercie polskiego producenta Afelo.


źródło: Afelo.pl


Nasz zestaw składa się z 300 różnokolorowych elementów, ale w ofercie Afelo mamy również zestawy po 150, 600, czy 1000 elementów . Klocki zostały wyprodukowane w Polsce z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. W estetycznym pudełku, oprócz wspomnianych klocków, otrzymamy mini-instrukcję z przykładowymi budowlami.

Unikalny system łączenia klocków pozwala nam na budowanie trwałych przestrzennych oraz płaskich konstrukcji o różnorodnych kształtach. Ograniczenie stanowi jedynie nasza wyobraźnia. Świetnie sprawdzają się w warunkach domowych, ale możemy również zabrać je na podwórko. Łatwo się z nich buduje, dziecko bez problemu może połączyć elementy  ze sobą jak i je rozdzielić. Klocki są solidnie wykonane.

Zalety zabawy klockami Meli:
- rozwijanie wyobraźni i kreatywności
- uczą logicznego myślenia oraz zrozumienia zasad konstrukcji
- budowanie według wzoru wymaga od dziecka cierpliwości i skupienia
- wspieranie zdolności manualnych dziecka
- nauka zabawy w grupie
- wprowadzają w świat sortowania, grupowania, liczenia

Reasumując:
Klocki Meli świetnie wpływają na wyobraźnię oraz zdolności manualne dziecka, a przy okazji zapewniają mnóstwo świetnej zabawy podczas budowania różnorakich konstrukcji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...