wtorek, 5 kwietnia 2016

Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Kolorowanki dla dorosłych stały się bardzo popularne. Coraz więcej wydawnictw proponuje nam przygodę z kredkami. Dzisiaj chciałabym przedstawić książkę do kolorowania wydawnictwa SQN Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie


Wydawnictwo: SINE QUA NON
Autor: opracowanie zbiorowe
Objętość: 128 stron
Okładka: miękka
Format: 230 x 270 mm
Cena:  26,90 zł

Dzięki tej kolorowance poznasz 100 najwspanialszych miejsc na Ziemi wybranych przez ekspertów Lonely Planet – znanych z najlepszych przewodników na świecie.  Od Wielkiego Kanionu po Alhambrę, od Wielkiej Rafy Koralowej po Akropolis, przez Wielki Mur Chiński, Tadź Mahal, Sagradę Familię, Wyspy Galapagos, Dolinę Królów, Park Narodowy Yosemite i jeszcze więcej… Wszystkim tym zapierającym dech w piersiach miejscom warto poświęcić kilka chwil. Daj się ponieść wyobraźni i pokoloruj je tak, jak tylko zapragniesz.

W książce umieszczono sto najpiękniejszych miejsc na świecie, część znajduje się na jednej stronie , a inne zajmują dwie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Byłam pod wrażeniem, że ilustracje mają mnóstwo szczegółów. Wyraźne, czarne linie ułatwiają kolorowanie, ale i tak musimy wykazać się koncentracją i zarezerwować sporo czasu na zabawę. Strony są grube i kolorowane kredkami nie przebijają na drugą stronę. Nie są śliskie, więc bez problemu możemy używać moich ulubionych kredek żelowych.

Muszę przyznać, że książka Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie może być świetnym sposobem na stres i zrelaksowanie umysłu. 

Książki do kolorowania oparte są na przeróżnych tematach, ale mają jedną wspólną rzecz , która sprawia że są tak popularne wśród dorosłych. Nie musimy być artystycznie uzdolnieni, by stworzyć coś kreatywnego i bardzo unikalnego.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...