niedziela, 8 maja 2016

Dzień Mamy - pomysły na prezent.

26 maja zbliża się wielkimi krokami. Warto upamiętnić ten dzień jakimś miłym podarunkiem. Poświęćmy nieco czasu, by wybrać coś naprawdę niezwykłego – w końcu prezent na Dzień Mamy to sposób na podziękowanie za trud włożony w nasze wychowanie. Ze swej strony przygotowałam kilka propozycji ze sklepu Goodies.pl.Pachnąca portmonetka makaronik
Drobne pieniądze zawsze gdzieś lubią wypaść i tułać się po odmętach damskiej torebki. Warto je więc mieć pod ręką na przykład, gdy jesteś akurat głodna i masz ochotę na przepysznego hamburgera. Kup wyśmienity produkt, jakim jest oryginalny portfel-hamburger. Produkt występuje w trzech kolorach o smakach czekolady, truskawek i mięty - czyli ciemnobrązowym, czerwonym i zielonym.Zestaw Life's a Beach (kominek + 3 woski)
Zestaw prezentowy Life's a Beach, w którego skład wchodzą trzy woski Yankee Candle (Beach Holiday, Wild Sea Grass oraz Pink Sands) oraz gustowny kominek w marynarskim stylu.

Antystresowy muchomor
Muchomor w mgnieniu oka pomoże szybko rozładować stres. Nie jest to jednak grzybek trujący, ale gumowy.  Rewelacyjny muchomorek dzięki swojej wytrzymałej gumowej konstrukcji pomoże poprzez małe akty agresji wyrzucić z siebie negatywne emocje. Skręć go, zgnieć go, rozciągnij go i walnij nim o blat (albo wkurzający stresogenny obiekt). Gwarantujemy, że chwila męczenia muchomora zbawiennie wpłynie na nastrój i ukoi zszargane nerwy. Grzybek jest bardzo poręczny, ponieważ ma zaledwie 14 cm długości, więc zmieści się w torebce.

Zanim kupimy prezent na Dzień Mamy, powinniśmy zastanowić się, co lubi najbardziej, czym chętnie zajmuje się na co dzień, jakie ma zainteresowania. Więcej propozycji na prezent z okazji Dnia Mamy znajdziecie w sklepie Goodies.pl.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...