sobota, 21 maja 2016

Yankee Candle - wosk WILD FIG

Dzisiaj kolejny wosk z mojej małej kolekcji. Zapraszam na recenzję wosku z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic WILD FIG.


Z pozoru niewinna tarteletka, która w swoim ciemnofioletowym wnętrzu skrywa wszystko to, co kojarzy się z idealnymi wakacjami. W wosku Wild Fig znajdziemy ciepło południowych promieni słońca i odrobinę orzeźwiającego wiatru, który niesie ze sobą słodkie, owocowe, figowe nuty. Jest tu też wspomnienie błogiej sjesty i smak towarzyszącego idealnemu odpoczynkowi wina i domowej konfitury. Bo wosk Wild Fig to prawdziwa eksplozja pozytywnych skojarzeń i wyjątkowy sposób na to, by wspomnienie letnich wojaży przywołać na nowo i w najbardziej rzeczywisty sposób otulić się aromatem, który przynosi błogie ukojenie i wprowadza pod domowe strzechy odrobinę tropikalnego klimatu. Idealny poprawiacz humoru, który sprawdzi się podczas coraz dłuższych, jesiennych wieczorów i smakowita delicja dla wszystkich fanów figowej słodyczy podanej na sto różnych sposobów.

Wyczuwalne aromaty: figa.
 


Moja opinia:
Figi bardzo lubię jeść, ale jakoś nie trafiam na kosmetyki o tym zapachu, dlatego zdecydowałam się na wosk Wild Fig. Zapach jest słoneczny, owocowy, soczysty i słodki. Wosk Wild Fig jest intensywny i długo utrzymuje się po paleniu. Początkowo pachnie dość ciężko, ale po chwili uwalnia ładny figowy aromat. 

Wosk ten i wiele innych produktów Yankee Candle możecie zakupić w sklepie Goodies.pl . 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...