piątek, 10 czerwca 2016

Yankee Candle - wosk GARDEN SWEET PEA

Dzisiaj kolejny wosk z mojej małej kolekcji. Zapraszam na recenzję wosku z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic GARDEN SWEET PEA.


Pachnący groszek romantycznie pnący się po drewnianych, sielskich sztachetach ugiętego pod ciężarem mchu płotka to cudownie ciepły obrazek kojarzący się ze spokojnym życiem na cichej prowincji. A kiedy do tego rysunku dorzucimy dostojną frezję, dojrzałą, kusząca słodkim nektarem brzoskwinię, zapach gruszkowego miąższu i esencję wyciekającą wprost z kwiatów różanego drzewka – wtedy otrzymamy portret aromatu idealnego: przytulnego, kwiatowego, ogrodowego! Tak właśnie rysuje się kompozycja Garden Sweet Pea – kusząca mnogością składników cudem zamkniętych w małej, woskowej tarteletce.

Wyczuwalne aromaty: groszek pachnący, gruszka, brzoskwinia, frezja oraz drzewo różane.


Moja opinia:
Skusiłam się na ten zapach, ponieważ producent zaznacza, że wyczujemy m.in. frezje, które uwielbiam. Aromat zaliczam do romantycznych, może nawet melancholijnych. Nie jest mocny, taki bardziej subtelny. Tak, zdecydowanie wyczujemy kwiaty i możemy poczuć się , jak w letnim ogródku. Nuty owocowe również są wyczuwalne gdzieś w tle. Intensywność wosku nie jest męcząca i przytłaczająca, nie powoduje więc bólu głowy. Po zgaszeniu zapach ten utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas w pomieszczeniu. Polecam. 

Wosk ten i wiele innych produktów Yankee Candle możecie zakupić w sklepie Goodies.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...