poniedziałek, 4 lipca 2016

Dzieciak u Smerfów.

Nie wiem jak Wy, ale ja za każdym razem, jak widzę Smerfy, mam ochotę zaśpiewać Smerfną piosenkę „Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las ...”. Nakładem wydawnictwa Egmont ukazał się kolejny tom przygód niebieskich ludków - Dzieciak u Smerfów.


Wydawnictwo: Egmont
Rysunki: Ludo Borecki
Seria: Smerfy Komiks
Objętość: 48 strony
Okładka: miękka
Format: 215 x 290 mm
Cena: 19,99 zł  17,99 zł

Wraz z synkiem uwielbiamy przenosić się do niezwykłego smerfnego świata. Tym razem w wiosce Smerfów spotkamy nie tylko mądrego Papa Smerfa, piękną Smerfetkę, przemądrzałego Ważniaka czy pracowitego Pracusia, ale również małego chłopca, a właściwie dzieciaka, który tafia tam przez przypadek. Tak, dzieciak to trafne określenie, bowiem maluch nie jest miłym i uczynnym chłopcem, ale rozkapryszonym, rozwrzeszczanym, złośliwym i kłamliwym dzieciakiem. 
Smerfy kontra Dzieciak. Kto wyjdzie z tego pojedynku jako zwycięzca? I co wspólnego z tym wszystkim ma Gargamel? Zapraszam do lektury.

Komiks wydany jest estetycznie i z dużą dbałością o detale. Śliski, dobrej jakości papier, wyraźna czcionka i żywe ilustracje to jest to, co lubimy.  Na 48 stronach znajdziemy kolorowe, wesołe, smerfastycznie charakterystyczne obrazki, dużo akcji, humorystyczny tekst i mnóstwo dobrej zabawy.
Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...