wtorek, 9 sierpnia 2016

Lip Scrub - delikatny peeling do ust - Eveline Cosmetics

Przedstawiam bardzo ciekawy i przydatny kosmetyk - delikatny peeling do ust - marki Eveline Cosmetics.


Informacje od producenta:
LIP SCRUB –  łączy w sobie zaawansowaną technologicznie formułę GOTALENE RS z drogocennymi, w 100 % naturalnymi olejkami pielęgnującymi.  Oczyszcza, wygładza, ujędrnia, napina, poprawia kontur, niweluje zmarszczki, regeneruje i nawilża.
Działanie: Delikatne drobinki GOTALENE RS bardzo łagodnie złuszczają martwy naskórek ust, w szczególności tych spierzchniętych. Naturalne olejki roślinne zapewniają gładkość, odżywienie i nawilżenie a koktajl witamin hamuje proces starzenia.

pojemność: 12 ml
cena: ok. 17 zł
skład:
Moja opinia:

Opakowanie całkiem przyjemne, zrobione z porządnego plastiku, z którym nic się nie działo. Sztyft się nie zacina , bez problemu wysuwamy i chowamy Lip Scrub. Szata graficzna ładna, nieudziwniona. Dodatkowo nasz kosmetyk znajduje się w kartoniku, na którym umieszczono wszystkie niezbędne informacje.

Zawarte w Lip Scrub drobinki są małe i średni ostre, ale skutecznie usuwają martwy naskórek, nie kalecząc czy podrażniając ust. Natomiast liczne olejki obecne w składzie zapewniają odżywienie. Konsystencja jest dość twarda, więc nie mamy żadnego problemu z aplikacją. Na ustach pozostają drobinki, więc nadmiar usuwałam chusteczką. Zapach delikatny, słodki i bardzo przyjemny.

Jeśli chodzi o działanie, to regularne używanie peelingu daje bardzo dobre rezultaty. Usta stają się gładkie, napięte, miękkie w dotyku i idealnie przygotowane do dalszych zabiegów czy wykonania makijażu. Polecam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...