niedziela, 7 sierpnia 2016

Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc.

Dzisiaj prawdziwa gratka dla młodych fanów Gwiezdnych Wojen.   Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc  to najnowsza propozycja wydawnictwa Egmont. 


Wydawnictwo: Egmont
Ilustracje: Disney
Seria: Star Wars
Objętość: 176 stron
Okładka: flexi
Format: 200 x 250 mm
Cena: 29,99 zł  23,99 zł

Zdanie "Dawno, dawno temu w odległej galaktyce ..." rozpoczyna każdy z filmów i również w naszej publikacji jest obecne. Książka składa się z 11 opowieści o walce dobra ze złem oraz sile przyjaźni. Historyjki poukładane są chronologicznie w stosunku do tego, co wydarzyło się w filmach. Anakin Skywalker ściga się z Sebulbą, Mistrz Yoda ściera się w pojedynku z hrabią Dooku, a Luke odnajduje swoją ścieżkę rycerza Jedi. Poczytamy również o Rebeliantach, którzy próbują zniszczyć Gwiazdę Śmierci oraz umknąć przed straszliwym lordem Vaderem. Poszczególne historie czyta się w kilka minut z prawdziwą przyjemnością.

Książka jest rekomendowana dla dzieci powyżej 8 roku życia i zgadzam się z tą opinią. Niektóre występujące stwory zostały bardzo groźnie przedstawione ( monstrualne rozmiary, wielkie zębiska ociekające śliną i gotowe do pożarcia czegoś/kogoś ). 

Świetne wydanie, barwne, sugestywne ilustracje i treść dostosowana do młodego czytelnika, to jest to co lubimy. Polecamy.

Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki wydawnictwa Egmont.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...