poniedziałek, 26 września 2016

My Little Pony: Sztuka improwizacji

Książeczkę My Little Pony: Sztuka improwizacji zamówiłam dla mojej 5-letniej bratanicy, która uwielbia kucyki Pony w każdej formie. Wydawnictwo: Egmont
Autor: Marta Jamrógiewicz
Seria: Teczka z prezentem
Objętość: 24 strony
Okładka: miękka
Format: 275 x 290 mm
Cena: 19,99 zł  17,99 zł

My Little Pony: Sztuka improwizacji to książeczka z serii Teczka z prezentem, którą charakteryzuje forma teczki z wygodnym uchwytem do przenoszenia, pocieszne naklejki w środku oraz figurka kucyka Rarity. Zabawka jest bardzo porządnie wykonana, a brokatowy ogon i grzywa, dodają jej uroku. Czytamy, naklejamy i bawimy się :)

Każda ze stron zawiera barwne ilustracje oraz tekst przeplatany mini obrazkami do uzupełnienia kolorowymi naklejkami. Jeśli mamy problem z rozpoznaniem bohatera bajki czy miejsca, to możemy skorzystać z legendy, która znajduje się na pierwszej stronie. Bardzo fajny pomysł.

Letni Obóz Artystyczny to najlepsza okazja, by przekazać swoją wiedzę młodym kucykom i przeżyć niezapomniane chwile. Dlatego kiedy Rarity dostaje zaproszenie, nie czeka ani chwili, tylko pakuje wszystkie potrzebne rzeczy i rusza w drogę! Nie spodziewa się jednak, że w namiocie czeka na nią nieznośna współlokatorka, a przygotowanie olśniewającego projektu wcale będzie takie proste….

Naklejki, zabawka i ciekawa treść sprawiają, że książeczka bardzo spodobała się dzieciom. PolecamyZapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...