wtorek, 22 listopada 2016

Leśni Przyjaciele od Canpol Babies

"Forest Friends" to cała seria produktów Canpol Babies, którą możecie zobaczyć TUTAJ. My do przetestowania otrzymaliśmy trzy zabawki: pluszową zabawkę edukacyjną - liska, pluszową grzechotkę - sowę oraz pluszową zabawkę z piszczałką - misia.


Pluszowe zabawki Canpol Babies to nie tylko świetny sposób na zabawę dla dziecka, ale także stymulację jego zmysłów. Wszystkie zabawki z kolekcji "Forest Friends" charakteryzują się żywymi, intensywnymi i kontrastującymi ze sobą kolorami. Pluszowe elementy są mięciutkie i miłe w dotyku, wykonano je bardzo starannie i nie zauważyłam, aby się rozpruwały. Zabawki spełniają wszelkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa i nadają się dla dzieci już od pierwszych dni.


Pluszowa zabawka z piszczałką - miś
Miękka, lekka zabawka nadaje się dla najmłodszych dzieci. Ma kształt ułatwiający chwytanie. Piszczałkę lekko się wciska. Uczy prostej zależności przyczyny i skutku. Dzięki przyjaznej stylistyce przyciąga uwagę maluszka. Miś pobudza wiele zmysłów naszego dziecka. Ogonek jest gryzakiem, a małe uszka szeleszczą.


Pluszowa zabawka edukacyjna - lisek
Lisek zaskoczył nas (na plus) wielkością. Jest całkiem spory. Zainteresował synka kolorowymi tasiemkami, lusterkiem z grzechoczącymi kuleczkami i tajemniczym szelestem uszek. W główce mamy dzwoneczek, który wydaje niebanalny dźwięk. Dwa gryzaczki dadzą ukojenie dziąsłom. Kolorowa, mięciutka zabawka zapewni wspaniałą zabawę na długi czas i stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej oraz świetnie pobudza do ćwiczenia zwinności paluszków.


Pluszowa grzechotka - sówka
Wielkość i kształt sówki jest idealna dla malutkich rączek dziecka. Grzechotka wykonana jest bardzo starannie z miłych, delikatnych materiałów o zróżnicowanej fakturze. Przepiękna, żywa kolorystyka stymuluje wzrok maluszka. Plastikowe kwiatki nie tylko grzechoczą, ale doskonale nadają się do gryzienia.


Pluszowe zabawki z kolekcji "Forest Friends" idealnie nadają się na prezent czy to z okazji narodzin dziecka czy zbliżających się Mikołajek.  Polecamy 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...