sobota, 10 grudnia 2016

Klasyka Disneya. Złota księga bajek do słuchania

Najbardziej znane historie zaczerpnięte z kinowych przebojów Disneya znów będą bawić. Tym razem w książce wydawnictwa Egmont Klasyka Disneya. Złota księga bajek do słuchania


Wydawnictwo: Egmont
Autor:  opracowanie zbiorowe
Dodatek: Płyta CD
Objętość: 196 stron
Okładka: twarda
Format: 199 x 200 mm
Cena:  od 24 zł

Klasyka Disneya. Złota księga bajek do słuchania  zawiera sześć bajek. Odnajdziemy tu takie hity Disneya, jak Alicja w krainie czarów, Pinokio, Księga dżungli, Aladyn, Król lew oraz 101 dalmatyńczyków. Wszystkie historie napisane są zrozumiałym dla najmłodszych językiem i zawierają mniej lub bardziej czytelny morał. Książka jest bardzo ładnie wydana w niedużym, poręcznym formacie. Twarda oprawa jest bardzo praktyczna, bowiem sprawia, że nasza książka przetrwa niejedno. Ciekawe, kolorowe ilustracje w iście disneyowskim stylu przyciągają wzrok najmłodszych. Do książki dołączono płytę do słuchania, która zawiera ponad godzinę opowieści czytanych przez świetnych lektorów - Marię Seweryn i Artura Barcisia. Muszę przyznać, że taki audiobook, to dla mnie duża pomoc w okresie przedświątecznym. W domu jest ogrom zajęć i niestety nie starcza już czasu na częste czytanie. Audiobook również świetnie się sprawdzi podczas podróży. 

W naszym domu audiobook to taki rarytas, w żadnym wypadku nie zastępuje tradycyjnego czytania książek. 


Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania oczywiście książki wydawnictwa Egmont.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...