czwartek, 9 lutego 2017

Szczoteczka elektryczna: Braun Oral-B Stages Power

Mój starszy syn ma 5 lat, więc przy szczotkowaniu zębów jeszcze mu pomagam. Od kilku tygodni używamy szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B Stages Power , którą w dobrej cenie możemy dostać w sklepie Shop-Dent


W promocyjnym (prezentowym) opakowaniu otrzymaliśmy nie tylko szczoteczkę do zębów  Braun Oral-B Stages Power, ładowarkę, końcówkę, instrukcję w języku polskim, ale również pastę do zębów dla dzieci Oral-B Stages.

Szczoteczka elektryczna dla dzieci ma mniejszy rozmiar niż normalna szczoteczka dla dorosłych. Gumowa rękojeść jest dostosowana do wieku dzieci i zapobiega wypadnięciu szczotki z ręki. Mniejsze i delikatniejsze są także końcówki. Środkowy rząd dłuższych włókien zaprojektowano, by dokładniej czyścić powierzchnię żującą zębów. Niebieskie włókna blednąc do połowy wskazują potrzebę wymiany końcówki ( producent zaleca wymieniać końcówki co 3 miesiące).

Kolorystyka szczoteczki elektrycznej idealnie pasuje do chłopca i przyciąga wzrok. Na końcówce znajdują się motywy z Star Wars.

Główną i największą zaletą Braun Oral-B Stages Power jest możliwość ładowania. Z doświadczenia wiem, że wszystkie szczotki akumulatorowe są solidniejsze i posłużą nam dłużej niż zwykłe bateryjne. Są droższe, ale różnica szybko się zwróci, bo nie musimy inwestować w baterie. Po naładowaniu szczoteczkę możemy używać przez 5 dni bez potrzeby ponownego ładowania (dwa razy dziennie po 2 minuty). Jest również wodoodporna, więc nie musimy przejmować się, że dziecko zbytnio zmoczy szczoteczkę. 2-minutowy timer sygnalizuje sugerowany czas mycia zębów.

Jeśli chodzi o skuteczność w czyszczeniu zębów, to szczoteczka elektryczna Oral-B spisała się doskonale. Do 7 600 obrotów na minutę idealnie doczyszcza zęby i co ważne dziąsła nie zostały uszkodzone. Synek bardzo polubił mycie zębów szczoteczką elektryczną. Wibracja oraz dźwięk wydawany przez urządzenie nie przeszkadza mu. Twierdzi, że jest mu łatwiej doczyścić zęby szczoteczką Braun Oral-B Stages Power niż zwykłą szczotką manualną. Polecamy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...