wtorek, 7 marca 2017

Nasz sposób nie tylko na kolkę - SuperZabawka MR B

Oto przytulanka z termoforem dla dzieci - SuperZabawka MR B vel Benek - prawdziwy przyjaciel mojego maluszka. Posiada specjalne super moce, ale o nich za chwilę.


Poznajmy się!

Mr B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką. Wykonany został bardzo starannie z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Żywe, intensywnie kontrastujące kolory ( biel, czerń i czerwień ) przyciągają uwagę maluszka. Właśnie różnorodność kolorów oraz duże kontrasty między barwami sprawiają, że wzrok szkraba szybciej się rozwija. Przytulanka ma również metki, szeleszczącą nóżkę oraz naszywki, czyli wszystko to, co stymuluje wzrok, słuch, dotyk maluszka. Synek wprost uwielbia szarpotać, podgryzać i gnieść Benka. Podczas ząbkowania szczególnie upodobał sobie nóżki i rączki.

Przyjaciel brzuszka.

Główną funkcją SuperZabawki jest kojenie bolącego brzuszka. Przytulanka na pleckach posiada kieszonkę i kiedy włożymy do niej wkład solny, zamienia się w termofor. Wkład solny aktywuje się poprzez zgięcie patyczka i w kilka sekund nagrzewa do temperatury 54 stopni Celsjusza, która utrzymuje się do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku. Po zużyciu wystarczy wygotować go w wodzie przez około 20 min. (muszą rozpuść się wszystkie kryształki), ostudzić i gotowe. Jest w pełni bezpieczny, nietoksyczny, nie poparzy maluszka i z powodzeniem zastąpi suszarkę czy tradycyjny termofor wypełniony gorącą wodą.

U nas Benek zamienia się również w pacynkę, która sprawia, że mój coraz aktywniejszy szkrab spokojnie leży podczas zmiany pieluszki. Na spacerze, kiedy synkowi zmarzną rączki uaktywniamy Mr B i ekspresowo ogrzewamy maluszka. SuperZabawka sprawdzi się podczas przeziębienia czy np. zapalenia oskrzeli, jako ciepły kompres, kiedy stosowanie maści rozgrzewającej jest niemożliwe.

Przytulanka zapewni mnóstwo radosnej zabawy naszemu szkrabowi, a termofor ulży małemu brzuszkowi. Warto mieć w zanadrzu Benka. To bez wątpienia najlepszy termofor jaki widziałam. Polecamy.
Za możliwość poznania Benka serdecznie dziękujemy Lullalove oraz magazynowi SuperMama :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...