wtorek, 25 kwietnia 2017

Takie małe, takie duże. Pudełko z 4 książeczkami

Ostatnio wydawnictwo Wilga rozpieszcza nas tytułami dla maluszków. Jakiś czas temu pisałam o przeuroczej serii "Przesuń paluszkiem" (tutaj), a dzisiaj przedstawiam niebanalne książeczki w kartonowym pudełku - "Takie małe, takie duże. Pudełko z 4 książeczkami".


W pudełku znajdziemy cztery książeczki - dużą, małą, wysoką i długą. Ich format idealnie komponuje się z treścią, bardzo ciekawie pomyślane.

Jak wiemy na początku nasze maluszki najbardziej są zainteresowane obrazkami, a te tutaj są świetne - sugestywne, kolorowe i wesołe. Zabawne ilustracje zwierzątek i rzeczy skutecznie przyciągają uwagę i sprawiają mnóstwo radości. Sami zobaczcie na zdjęciach , jak rewelacyjnie się prezentują. Warto czytać szkrabom, aby oswajać je z książeczkami. Wierzcie mi, to na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Każda książeczka to 6 kartonowych kartek. Mają zaokrąglone rogi, więc są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Spakowanie ich w pudełko to też świetny pomysł. Samo wkładanie i wyciąganie książeczek stanowiło dla synka super zajęcie, a jeśli dodatkowo można było poprzewracać strony i pooglądać kolorowe obrazki, to w ogóle bomba. Poza tym taki zestaw książeczek idealnie nadaje się na prezent i bardzo fajnie pomaga naszym szkrabom zrozumieć pojęcia duży, mały, wysoki i długi. Zabawa i nauka w jednym. Co o nich sądzicie?
Takie 4 książeczki w pudełku możemy zamówić w internecie już od 25 zł.Bardzo się cieszę, że wydawnictwo Wilga nie zapomina o najmłodszych "czytelnikach". W maju ukaże się sporo ciekawych książeczek skierowanych do maluszków. Postaram się przedstawić w najbliższym czasie post z nowościami i zobaczycie, jakie cuda nas czekają.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...