czwartek, 18 maja 2017

Maj pod znakiem Smerfów

Nie da się ukryć, że w maju wydawnictwo Egmont przygotowało nam prawdziwe zatrzęsienie Smerfowych nowości - komiksy, książki, książeczki z zadaniami. Oj, bardzo się cieszymy, bo uwielbiamy te niebieskie ludki. Na rozgrzewkę polecamy "Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami z Papą Smerfem".


Wydawnictwo: Egmont
Seria: Smerfy 
Objętość: 16 stron
Okładka: miękka
Format: 209 x 299 mm
Cena: 16,99 zł  12,74 zł

Książeczka ma nietypowy kształt z wypustką na czapkę Papy Smerfa, fajnie i zachęcająco się prezentuje. W środku równie ciekawie. Labirynty, wyszukiwanie fragmentów obrazka, zagadki, odnajdywanie cienia, kolorowanki, sudoku, odnajdywanie różnic czy wykreślanka to atrakcje, które czekają na dzieci. Dwie, środkowe strony zapełnione są naklejkami, które maluchy mogą wykorzystać m.in. do zaprojektowania sceny z filmu o Smerfach. Dodatkowo dołączono kolejną niespodziankę dla maluchów - wypukłe naklejki 3d. Najmłodsi nie tylko fantastycznie spędzą czas w towarzystwie Papy Smerfa i jego przyjaciół, ale również poćwiczą spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz zdolność koncentracji. Bardzo spodobała nam się książeczka z smerfastycznymi zadaniami. W serii mamy również zeszyt z zadaniami ze Smerfetką, idealny dla dziewczynek :)

Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...