sobota, 20 maja 2017

Moje bajeczki o lokomotywach

Starszy syn uwielbia wszystko, co związane jest z lokomotywami i pociągami. Gdy do naszego domu zawitała książeczka " Moje bajeczki o lokomotywach " już na samym wstępie została przyjęta bardzo entuzjastycznie.


Wydawnictwo: Egmont 
Autor: Rev. W. Awdry
Seria: Moja Bajeczka
Objętość: 128 stron
Okładka: flexi
Format: 168 x 165
Cena: 19,99 zł  14,99 zł

"Moje bajeczki o lokomotywach" to zbiór dziewięciu opowiadań o przygodach Tomka i jego przyjaciół. Każda historia rozpoczyna się krótkim opisem głównego bohatera. Na 128 stronach poczytamy o najzabawniejszej lokomotywie na wyspie Sodor, psotnych wagonach praz potężnym dźwigu pracującym w porcie. Dowiemy się, czy mały dźwig Kamil zdoła uratować wielki parowóz, a Darek uchroni Wielką Zachodnią Lokomotywę przed zezłomowaniem. Czy Tomek sprawdzi się jako kierownik warsztatu pod nieobecność Wiktora ? Czy mała lokomotywa jest w stanie prześcignąć helikopter? Co trapi najszybszy wóz strażacki ? Poszczególne historie mają wyraźną i pouczającą puentę, a czyta się je w kilka minut z ogromną przyjemnością. Pozycja obowiązkowa dla fanów Tomka i Naprawdę Użytecznych Lokomotyw.

Książeczka jest ślicznie wydana w oprawie flexi. Bajecznie kolorowe i wesołe ilustracje cieszą oko i sprawiają, że treść bajki staje się dla maluchów jeszcze ciekawsza.
Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania oczywiście książki wydawnictwa Egmont.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...