piątek, 28 lipca 2017

Gru, Dru i minionki. Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach oraz innych superowych rzeczach!

"Gru, Dru i minionki. Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach oraz innych superowych rzeczach!" to świetna książka dla bardzo dociekliwych fanów Minionków. 


Wydawnictwo: Egmont
Seria: Minionki
Objętość: 96 stron
Okładka: twarda
Odbiorca: 3 - 7 lat
Cena: 24,99 zł  18,74 zł

Książka zachwyciła mojego 5-latka. Dosłownie przepadł na długie godziny i zagłębił się w świecie wystrzałowych minionkowych gadżetów. Odnajdziemy tu bowiem mnóstwo szkiców, planów technicznych, opisów operacji szpiegowskich i wszystkich urządzeń używanych przez naszych bohaterów oraz złoczyńców. Poznamy również szczegółowe akta Feloniusa Gru, Margo, Edith, Agnes, Mela, Dava, Jerrego, Victora Perkinsa, Josepha Alberta Nikczemniuka, Lucy Wilde, Eduardo Pereza, Balthazara Bratta oraz Dru. Książka to prawdziwe kompendium minonkowej wiedzy. Informacji jest sporo i odnoszą się one do wszystkich części filmu o Minonkach. Mamy także do wykonania kilka zadań. Musimy, jak na prawdziwego szpiega przystało, odszyfrować hasło, napisać własny odcinek serialu Złego Bratta, zaprojektować swoją tajną kryjówkę oraz zaprojektować osobistego asystenta - sługusa. Ale to nie wszystko, na 4 stronach znajdziemy bajecznie kolorowe naklejki. 

Wydanie zasługuje na piątkę - twarda oprawa, świetnej jakości kartki, zabawne, kolorowe ilustracje. Nieduży format książki (B5) sprawia, że dziecko może cieszyć się lekturą w podróży czy na spacerze.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...