czwartek, 3 sierpnia 2017

Kreatywnie z Minionkami

Przedstawiam dwie Minionkowe propozycje wydawnictwa Egmont, które skutecznie umilają nam wakacje. "Gru, Dru i minionki. 1000 naklejek" oraz "Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami", bo o nich tutaj mowa, zawierają mnóstwo kreatywnych zadań dla naszych milusińskich.


"Gru, Dru i minionki. 1000 naklejek"

Wydawnictwo: Egmont
Seria: Minionki
Objętość: 40 stron
Okładka: miękka
Format: 210 x 297 mm
Cena: 29,99 zł  22,49 zł

Odnajdywanie różnic, labirynty, puzzle, wyszukiwanie elementów na obrazku,  sudoku, uzupełnianie obrazków naklejkami to tylko niektóre z  zadań, jakie czekają na nasze maluchy.  Jest bardzo wesoło i kolorowo. Dodatkową atrakcją jest 1000 naklejek. Część z nich należy zużyć do zadań, a resztę spożytkować według własnego pomysłu.

Dzięki tej książeczce dzieci poprawią koncentrację, nauczą się logicznego myślenia i przewidywania.

"Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami"

Wydawnictwo: Egmont
Seria: Minionki
Objętość: 32 strony
Okładka: miękka
Format: 210 x 297 mm
Cena: 19,99 zł  14,99 zł

"Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami" to 32 strony ciekawych i kreatywnych zadań dla prawdziwego szpiega. Czeka nas projektowanie, dorysowywanie, kolorowanie, kopiowanie, rozwiązywanie labiryntów oraz wymyślanie własnych scenek.

Do książki dołączono aż 25 tatuaży. Muszę przyznać, że jest to pierwsza tego typu pozycja w naszym domu. Jak dotąd nie tatuowałam synka ;) Tatuaże przypadły nam do gustu, zostały wykonane bardzo porządnie, nie mieliśmy problemu z nalepieniem ich.

Książeczka to nie tylko doskonały sposób na nudę, ale także ćwiczenie rączki, spostrzegawczości oraz koncentracji.

W księgarni wydawnictwa: https://egmont.pl/seria/MINIONKI,s,1195009 - teraz książki z 25% rabatem i darmową przesyłką (przy zamówieniach powyżej 59 zł do kiosków Ruchu i Pocztę Polską)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...