czwartek, 31 sierpnia 2017

Vaxol - czyste, zdrowe i zadbane uszy

Spray do uszu Vaxol poleciła nam nasza pediatra, aby naturalnie usunąć nadmiar woskowiny. Przestrzegła nas również przed używaniem do oczyszczenia wnętrza przewodu słuchowego patyczków higienicznych. Może wówczas dojść do jego podrażnienia , a nawet do uszkodzenia błony bębenkowej.


Vaxol jest w 100% naturalnym produktem, bowiem jego jedynym składnikiem jest oliwa z oliwek, która posiada także właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Ogranicza rozwój bakterii naturalnie bytujących na skórze przewodu słuchowego.

Preparat umieszczony został w bardzo poręcznej buteleczce z odpowiednio wyprofilowaną końcówką aplikatora. Nie mamy obawy przed aplikacją i uszkodzeniem błony bębenkowej. Produkt możemy stosować w każdej pozycji (np. siedząc, stojąc lub leżąc) - duże ułatwienie przy aplikacji młodszym dzieciom.  Spray do uszu mogą używać również dorośli i u mnie i męża doskonale się sprawdza.

Kolejną zaletą Vaxol jest duża wydajność, mamy aż 200 dawek, co przekłada się na 6 miesięcy regularnego stosowania. Jako jedyny produkt do uszu posiada rekomendacje Polskich Towarzystw Laryngologicznych. Polecamy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...