niedziela, 12 listopada 2017

Pająk Patryk

Jak zachęcić maluszka do sięgnięcia po książkę? Kupić mu książeczkę z milusią pacynką :) Na przykład taką, jaką dziś przedstawię. Pająk Patryk to interaktywna książeczka z pacynką dla najmłodszych.


Wydawnictwo: Wilga 
Objętość: 12 stron
Okładka: twarda
Format: 255 x 240 mm
Dodatek: pacynka
Cena: od 27 zł (internet)

Książeczka opowiada o pająku Patryku i jego przyjaciołach z łąki - pszczółkach, biedronce, stonodze, chrabąszczu, dżdżownicy i ślimaku. Spędzimy miły czas na placu zabaw i basenie. Potańczymy w robaczkowej dyskotece, a także będziemy kibicować pająkowi Patrykowi na zawodach sportowych.

Twarda okładka, duży format, zaokrąglone rogi, wesołe i kolorowe ilustracje zajmujące całe strony, a na dokładkę futrzany pająk, którego odnóżami możemy poruszać jak pacynką, za pomocą palców.  Maskotka jest na stałe zintegrowana z książeczką i ładnie komponuje się z ilustracjami. Maluszek jest włączany do zabawy również przez proste polecenia choćby takie, aby połaskotać pająka w nogi. Edukacyjna rozrywka, która przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym, ale także starszym dzieciom.  Mój 6-latek był zachwycony i sam tworzył różne historie, które nie były związane z oryginalną treścią lektury. Zabawa była fantastyczna. Wydawnictwo Wilga kolejny raz pokazuje, że doskonale wie, jak na dłuższą chwilę zająć dziecko zabawą.


W serii Pacynki mamy także  Ośmiornicę Olę, Misia Maćka i Pieska Piotrusia :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...