niedziela, 5 listopada 2017

Super Wings dla maluszków

Cieszy mnie, że wydawcy nie zapominają o swoich najmłodszych czytelnikach i zaskakują nas coraz to ciekawszymi kartonówkami. Dzisiaj przedstawiam najnowszą propozycję wydawnictwa AMEET dla maluszków - "Super Wings. Liczby i kolory" oraz "Super Wings. Podróżuję i rymuję".


"Super Wings. Liczby i kolory" to wesoła książeczka, która zaznajomi nasze pociechy z zapisem graficznym liczb od 1 do 10 oraz odróżnianiem barw. Przy każdej z cyfr znajdziemy odpowiednią ilość elementów, którą możemy policzyć oraz wesoły wierszyk. U nas jest to absolutny HIT, który jak do tej pory nie znudził się synkowi. Proste obrazki przyciągają wzrok i świetnie nadają się do pierwszej zabawy z maluszkiem w pokazywanie i nazywanie przedmiotów.
"Super Wings. Podróżuję i rymuję" to książeczka idealna dla maluszków ciekawych świata. Dzięki niej dzieci poznają różne zakątki świata oraz ich mieszkańców. Razem z samolotami Super Wings odwiedzimy Chiny, gdzie poznamy tradycyjne potrawy i stroje. Udamy się do Anglii na popołudniową herbatkę i ciastka. Przemierzymy pustynię, aby odwiedzić wiecznie zieloną oazę w sercu Maroka. Na Hawajach zatańczymy hula przy dźwiękach ukulele, a w Wenecji będziemy się bawić na balu karnawałowym.

Głównym plusem kartonowych książeczek jest to, że są ... kartonowe. Nie tak łatwo je zniszczyć czy porwać, są trwałe, wytrzymałe i idealne dla małych rączek. Książeczki są pięknie wydane - bezpieczne, zaokrąglone rogi, czytelna czcionka i kolorowe, wesołe ilustracje z samolotami Super Wings. Polecamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...