niedziela, 10 grudnia 2017

Wodne kolorowanie ze Świnką Peppą

Książka "Świnka Peppa Wodne kolorowanie tom 2" zapewni maluchom genialną, cichą i niebrudzącą zabawę. Fantastyczna sprawa dla mojego niespełna dwulatka, który kredkami potrafi "przyozdobić" ściany. 


Sama oprawa książeczki jest świetna. Wykonana została z grubej tektury, dołączono również do niej pisak do napełniania wodą. Nie potrzebujemy kubeczka z wodą, która łatwo mogłaby się wylać. Podoba mi się, że kolorowanka ma oprawę na spirali, dzięki czemu wygodnie można ją otworzyć na dowolnej stronie. Całość prezentuje się bardzo kolorowo, wesoło i atrakcyjnie dla dzieci. Obrazki do kolorowania są cztery i mamy również do nich polecenia zachęcające dziecko do ćwiczenia liczenia i poszukiwania na obrazkach określonych elementów.

Jeśli nie wierzycie w magię, to pora to zmienić ;)
Napełniamy wodą załączony pisak i obserwujemy, jak każde pociągnięcie po specjalnych stronach kolorowanki sprawia, że na obrazkach pojawiają się kolory oraz wcześniej niewidoczne detale. Takie wodne kolorowanie to genialny pomysł.

Zabawa bez końca ...
Pisak uzupełniamy wodą wielokrotnie. Aby przywrócić obrazki do oryginalnego stanu wystarczy poczekać kilka minut aż wyschną i zacząć zabawę od początku.

Wodne kolorowanie to wspaniała zabawa, która pomaga ćwiczyć koncentrację i rozwój zdolności manualnych. U nas książeczka spisuje się pierwszorzędnie zarówno w domu, jak i w podróży. 


Warto wspomnieć, że na stronie księgarni ksiazeczkibajeczki mamy fajną promocję. Za zakupy towarów na kwotę co najmniej 30, 50 lub 90 zł możemy wybrać jakiś prezent. A jest z czego wybierać ( np. figurki, plecaczki, książeczki).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...