wtorek, 14 marca 2017

Przesuń paluszkiem i zostań czarodziejem.

Dzisiaj przedstawiam dwie książeczki "Na nocnym niebie" oraz "Kiedy słońce wstaje", które sprawiły, że na buziach moich chłopców pojawił się ogromny uśmiech. Co w nich jest takiego, że dzieci je pokochają?


poniedziałek, 13 marca 2017

Elementarz matematyka

Mój przedszkolak uwielbia matematykę. Może dlatego, że naukę cyfr, dodawanie, czy odejmowanie traktujemy jako zabawę, a nie nudny obowiązek. Przedstawiam doskonałą książkę "Elementarz matematyka" wydawnictwa Greg, która wprowadzi krok po kroku nasze dzieci w świat matematyki. 


niedziela, 12 marca 2017

My First Activity, czyli kalambury dla przedszkolaków

Dzisiaj przedstawiam rodzinną grę zespołową "My First Activity", która po testach znalazła się na Zajączkowej Liście Prezentów mojej chrześnicy. Szczerze mówiąc u nas Zajączek przynosi, to co uważa i moje maluchy nie piszą listów, ale jak widać "co kraj, to obyczaj" ;) "My First Activity" idealnie nadaję się na prezent i na pewno ucieszy niejednego przedszkolaka. 


wtorek, 7 marca 2017

poniedziałek, 6 marca 2017

Teatrzyk cieni. Wycinanka

Teatrzyk cieni to zabawa, która przypadnie do gustu każdemu dziecku niezależnie od wieku. Do odegrania spektaklu wystarczy czasem sama ręka, ale dla tych mniej "wyćwiczonych" w budowaniu cieni poprzez układanie dłoni -  polecam przygotować szablony z postaciami. A ponieważ nie każdy z nas ma czas, czy ochotę to z pomocą przychodzi nam wydawnictwo Egmont ze swoją najnowszą pozycją "Teatrzyk cieni. Wycinanka".


niedziela, 5 marca 2017

Najciekawsze bajki przedszkolaka

O zaletach czytania dzieciom nikogo nie trzeba przekonywać. Rodzice jednak często stają przed dylematem - jak wybrać mądre i ciekawe bajki? Z pomocą przychodzi wydawnictwo Greg z najnowszą propozycją dla kilkulatków "Najciekawsze bajki przedszkolaka" .


piątek, 3 marca 2017

Połącz kropki. Warszawa

Na rynku wydawniczym od jakiegoś czasu prym wiodą kolorowanki antystresowe. A co powiecie na kreatywną zabawę bez kolorowania, przeznaczaną zarówno dla starszych dzieci, młodzieży, czy dorosłych? Z taką propozycją wyszło  Wydawnictwo Egmont prezentując nam wspaniałą książkę "Połącz kropki. Warszawa".


Nowości w mojej kosmetyczce ... i nie tylko (21)

Nie przedłużając pokazuję, cóż ciekawego pojawiło się u mnie w lutym. Część rzeczy to współprace blogowe i testy, a część zdobycze konkursowe.


czwartek, 2 marca 2017

Seria "Moje pierwsze ..." wydawnictwa Greg

Wychodzę z założenia, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie, więc seria aktywujących książeczek dla dzieci "Moje pierwsze ..." bardzo nam się spodobała. Kolorowe i pełne wesołych ilustracji książeczki przeznaczone są dla kilkulatków.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...