środa, 21 lutego 2018

Star Wars™. Zadanie: naklejanie!

Star Wars to uniwersum, które na dobre zadomowiło się w kulturze i bawi kolejne pokolenie widzów. Nic więc dziwnego, że powstało mnóstwo gadżetów, zabawek i książek z bohaterami tej kultowej sagi. My dzisiaj przedstawiamy coś dla młodszych miłośników - Star Wars™. Zadanie: naklejanie!


Wydawnictwo: AMEET 
Seria: Star Wars
Objętość: 16 stron
Okładka: miękka
Format: 205 x 290 mm
Cena: 13,49 zł

W książeczce aktywizującej Star Wars™. Zadanie: naklejanie!, jak wskazuje nazwa, mamy za zadanie ponaklejać nalepki. Jest ich ponad 500, ale tylko część wykorzystamy do uzupełniania zadań. Resztę możemy wykorzystać, jak nam się podoba. Fajnie, że naklejki są wielokrotnego użytku, jeśli coś nam się nie uda, bez problemu poprawimy lub usuniemy z mebli ;). Mamy również 16 stron wypełnionych różnymi zadaniami. Odpowiedzi odnajdziemy na ostatniej stronie. Będziemy musieli  naprawić droida BB 8, odnaleźć cień Rey, pomóc w kosmicznych manewrach, czy stworzyć własną przygodę na pustyni Jakku. 

Książeczka  Star Wars™. Zadanie: naklejanie! to ciekawa propozycja dla fanów Star Wars w wieku od 4 do 10 lat. Polecam je jeśli chcecie, aby wasze pociechy spędziły czas na kreatywnej zabawie, a nie przed telewizorem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...