piątek, 2 lutego 2018

Wissper Magazyn + torebka

Przedstawiamy kolejny numer Wissper Magazyn, którego bohaterką jest pełna energii, roześmiana, kilkuletnia dziewczynka, potrafiąca przenosić się do zaczarowanych światów i tam rozmawiać ze zwierzętami. Nosi kolorowe sukienki, bransoletki i nierozłączną żółtą torebkę z kwiatkiem. Właśnie ten ostatni element garderoby jest dołączony do czasopisma jako upominek. 


Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość: 28 stron
Oprawa: miękka
Dodatek: torebka Wissper
Format: 303 x 217 mm
Cena: 9,99 zł

Magazyn został bardzo zmyślnie podzielony na kilka rozdziałów. W Miejscu spotkań poznamy pingwiny zamieszkujące krainę lodu. Oprócz wyszukiwania elementów, kolorowania i łączenia w pary, przedszkolaki poznają sporo ciekawostek o pingwinach. W Przylądku opowieści poczytamy obszerną historyjkę o pandzie, która szukała przyjaciela. Plac zabaw zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, a wśród nich m.in. labirynty, wykreślanki, kolorowanki, odnajdywanie lustrzanych odbić, łączenie kropek i odnajdywanie różnic. Ponadto w Kolorowej polanie znajdziemy duży, dwustronicowy plakat do pokolorowania, który przedstawia Wissper i Dana. W Kreatywnym zakątku dzieci będą mogły zrobić deser lodowy. Na ostatniej stronie są też konkursy z nagrodami.

Torebka Wissper jest zamykana na rzep, wykonana starannie i całkiem pakowna, zmieszczą się w niej różne dziecięce skarby. To nie lada gratka dla małych wielbicieli tej uroczej dziewczynki. Przedszkolaki przeniosą się do świata fantazji, wyruszą w egzotyczne podróże i razem z Wissper przeżyją mnóstwo przygód.


Jestem przekonana, że czasopismo spodoba się dzieciom. Jest kolorowe, zawiera wiele ciekawych, edukacyjnych zadań, opowiadań, a dołączona do niego zabawka będzie dla najmłodszych fanów serialu bardzo fajnym prezentem. Polecamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...